КНИГИ ТИЖНЯ - популярні книги автора Ілсе Санд
Артикул: 603402

Красота физики: Постигая устройство природы

Автор: Фрэнк Вильчек
Видавництво: «Альпіна нон-фікшн»
ISBN: 978-5-91671-653-5,  

 

 
Оригінальна назва: A Beautiful Question: Finding Nature’s Deep Design
Рік видання: 2017
Кількість сторінок: 612
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 5000
Рік першого видання: 2017
419 грн
Є в наявності

Про що книга

Чи вірно, що краса править світом? Цим питанням протягом всієї історії людства задавалися і мислителі, і художники, і вчені. На сторінках чудово ілюстрованої книги своїми роздумами про красу Всесвіту і наукових ідей ділиться Нобелівський лауреат Френк Вільчек. Крок за кроком, починаючи з уявлень грецьких філософів і закінчуючи сучасною головною теорією об'єднання взаємодій і напрямами її ймовірного розвитку, автор показує лежать в основі фізичних концепцій ідеї краси і симетрії. Герої його дослідження - і Піфагор, і Платон, і Ньютон, і Максвелл, і Ейнштейн.

Нарешті, це Еммі Нетер, яка вивела з симетрій закони збереження, і велика плеяда фізиків XX ст. На відміну від багатьох популяризаторів, Френк Вільчек не боїться формул і вміє «на пальцях» показати найскладніші речі, заражаючи нас гумором і відчуттям чуда.

Чому книга гідна прочитання:

Чудово перекладена і чудово ілюстрована книга від відомого вченого, Нобелівського лауреата з фізики.
Це фундаментальне дослідження розповідає про те, що краса, гармонія і симетрія в природі тісно пов'язані з основними положеннями науки.
Наука і мистецтво підкоряються одним і тим же законам, в основі яких елегантність і вишуканість. Глибоке і захоплююче вивчення природи реальності, яке будить уяву.
Книга входить в бібліотеку Фонду «Династія», що само по собі знак найвищої якості і гарантія читацького інтересу.

Про автора

Френк Вільчек, професор фізики, лауреат Нобелівської премії, автор кількох книг і безлічі наукових статей в такі журнали, як Nature і Physics Today. Його роботи включені в антології The Best American Science Writing ( «Кращі наукові твори Америки») і The Norton Book of Light Verse ( «Книга жартівливих віршів Нортона»). Він живе в Кембриджі, штат Массачусетс і викладає в Центрі теоретичної фізики Массачусетського технологічного інституту.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре