КНИГА ТИЖНЯ "Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей" - 298 грн
Артикул: 859514

Космос Эйнштейна. Как открытия Альберта Эйнштейна изменили наши представления о пространстве и времени (тверда палітурка)

Твёрдая обложка 280 грн
Автор: Мічіо Кайку
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-91671-837-9,  

 

 
Оригінальна назва: Einstein’s Cosmos: How Albert Einstein’s Vision Transformed Our Understanding of Space and Time
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 272
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Перекладач: Лісова Наталія
Рік першого видання: 2018
280 грн
Є в наявності

Про що книга «Космос Ейнштейна:

Як відкриття Альберта Ейнштейна змінили наші уявлення про простір і час »
Описуючи життя Альберта Ейнштейна, Митио Каку занурює нас в вируючу атмосферу першої половини XX ст. - дві світові війни, революція в Німеччині, створення атомної бомби. Він показує читачеві невидимий зазвичай за тріумфальної стороною відкриттів і осяянь світ вченого - етапи становлення, баталії в науковому світі, часто непрості стосунки з близькими. У книзі представлено свіжий погляд на новаторську діяльність Ейнштейна, перевернув уявлення людства про простір і час.

Чому книга «Космос Ейнштейна: Як відкриття Альберта Ейнштейна змінили наші уявлення про простір і час» гідна прочитання

  • Автор книги, Митио Каку, - всесвітньо відомий фізик і популяризатор науки. Його вміння доносити наукові знання до самого широкого читача те саме великому Ейнштейну, який любив повторювати, що нова теорія нікуди не годиться, якщо не базується на зримо образі, досить простому, щоб зрозуміти його міг навіть дитина.
  • Книги Митио Каку, в тому числі такі бестселери, як «Фізика неможливого» і «Фізика майбутнього», переведені на десятки мов, а радіо- і телепередачі слухають і дивляться на сотнях каналів.
  • У своїй новій книзі Митио Каку не тільки вдається захоплююче розповісти про життя великого генія, а й дати чітке уявлення про відкриття Альберта Ейнштейна навіть тим, хто далекий від науки.
  • У книзі міститься безліч цікавих історичних, біографічних і філософських зауважень.

про автора
Митио Каку (рід. 24 січня 1947 року в Сан-Хосе, Каліфорнія) - професор теоретичної фізики, понад чверть століття викладає в Нью-Йоркському Сіті-коледжі, крім того, працює в Інституті перспективних досліджень у Прінстоні і в Нью-Йоркському університеті.
Видатний вчений, один з творців теорії струн, Митио Каку отримав особливе визнання у всьому світі завдяки активній діяльності по популяризації теоретичної фізики і сучасних концепцій про будову всесвіту. Його книги, в тому числі такі бестселери, як «Гіперпростір» і «Фізика неможливого», переведені на десятки мов, а радіо- і телепередачі слухають і дивляться на сотнях каналів.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре