КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 859513

Корпоративное племя. Чему антрополог может научить топ-менеджера

Автор: Даниэль Браун , Итске Крамер
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6585-3,  

 

 
Дод.автор: Ітске Крамер
Оригінальна назва: Corporate Tribe: Organization lessons from anthropology
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 240
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Перекладач: Окунькова Ірина
Рік першого видання: 2018
348 грн
Є в наявності

Про що книга
Бізнес-практика останніх десятиліть показує, що будь-які зміни в організаціях зустрічають менший опір, якщо при їх реалізації була врахована що склалася в компанії культура. Ви тримаєте в руках книгу про абсолютно новій дисципліні, яка полегшить життя і роботу багатьох керівників, - корпоративної антропології. Використовуючи накопичені десятиліттями інструменти класичної антропології, Даніель Браун і Ітске Крамер показують, як розібратися в особливостях корпоративної культури і оцінити всі тонкощі взаємин різних підрозділів. Ви отримаєте необхідні знання та навички для ефективного управління компанією, зможете виявити справжню мотивацію співробітників і усунути бар'єри для впровадження управлінських рішень.

Чому книга гідна прочитання

  • Новий погляд на компанію, який пропонують автори, дозволить побачити перш неочевидні, але дуже важливі взаємини між співробітниками.
  • Разом з авторами ви зробите захоплюючу подорож по загадковим куточках планети і дізнаєтеся багато нового про ритуали і традиції різних народів світу.

Хто автор
Ітске Крамер - корпоративний антрополог, фахівець в області культурного різноманіття, роботи міжнародних команд і корпоративної культури. Засновник і генеральний директор компанії HumanDimensions. У 2013 році Ітске отримала нагороду «Тренер року» Асоціації голландських фахівців в області навчання (NOBTRA).

Даніель Браун - корпоративний антрополог, фахівець в області лідерства, перетворень і організаційної культури. Працювала консультантом і регіональним директором центру прийому біженців в Нідерландах. Даніель є засновником і директором Академії культури.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре