КНИГА ТИЖНЯ "Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей" - 298 грн
Артикул: 308378

Корпоративная презентация. Как продать идею за 10 слайдов

Автор: Лазарев Дмитрий
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6665-2,  

 

 
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 304
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170х215 мм (середній формат)
Рік першого видання: 2020
378 грн
Є в наявності

Про що книга
У цій книзі авторитетний бізнес-тренер і ведучий експерт по візуальних комунікацій Дмитро Лазарєв розповідає, як продати презентацію для корпоративного клієнта так, щоб отримати гарантоване запрошення на наступний етап - узгодження умов і підписання контракту. Стандартні, однакові презентації на всі випадки життя нудні і нецікаві. Багато компаній прагнуть формалізувати презентації, замість того щоб персоналізувати їх. Клієнт же хоче бачити живих людей з плоті і крові, професіоналів, які готувалися до розмови саме з ним: клієнти - такі ж люди, як ми з вами, а кожен з нас відмінно розпізнає власну цінність в очах продавця. Вивчивши цю книгу, ви навчитеся робити чудові презентації, за допомогою яких зможете продати свої ідеї будь-якій аудиторії.

Для кого ця книга
Ця книга - джерело цінних порад для людей, чий дохід і кар'єра залежать від уміння залучати корпоративних клієнтів.

Чому книга гідна прочитання

  • Дмитро Лазарєв осмислив величезний масив зарубіжних книг по темі, відібрав з них кращі рекомендації, адаптував їх під російську дійсність і російський менталітет, додав власні багаторічні спостереження, створивши таким чином унікальну по своїй практичній корисності книгу;
  • автор розглядає такі ключові питання: як презентувати продукт корпоративному клієнту? Як проблематизирувати аудиторію? Як вибрати дизайн слайдів і не перевантажити клієнта інформацією? Як робити презентацію в команді? Як відповідати на складні питання? Як провести презентацію за три хвилини? І багато інших аспектів, які допоможуть переконати клієнта і укласти угоду.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре