Артикул: 83141
Бестселер

Корпорация гениев. Как управлять командой творческих людей

Мова видання: Російська Англійська

 

 
Автор: Ед Кетмелл
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN:978-5-9614-4820-7, 978-5-9614-4960-0

 

 
Дод.автор: Емі Уоллес
Оригінальна назва: Creativity, Inc
Рік видання: 2015
Кількість сторінок: 344
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат: 170x240 мм (середній формат)
Наклад: 2 500
Тип видання: 2-е видання
303 грн
Є в наявності

Цитата

В якомусь сенсі створення «Історії іграшок-2» стало для нас дзвінком будильника. З цього моменту потреби фільму ніколи не перевищували для нас потреб співробітників ... Повторю ще раз - вкрай важливо сфокусуватися на людях - їх робочих звичках, талантах і цінностях.

Про що книга «Корпорация гениев: Как управлять командой творческих людей»

Героями дитинства Еда Кетмелла були Альберт Ейнштейн і Уолт Дісней. Привабливі образи знавця законів земного світу і творця недослідженого світу анімації багато в чому визначили вектор професійної біографії майбутнього президента Pixar - вивчати не вивчене і створювати те, про що мрієш.
Саме цим і займався Кетмелл, представляючи публіці перший в історії фільм, знятий за допомогою комп'ютерної графіки («Рука», 1972), вивчаючи можливості її поєднання з класичною мальованою анімацією, працюючи в заснованої Джорджем Лукасом кіностудії Lucasfilm, беручи участь в створенні новаторських для свого часу мультфільмів «Історія іграшок» і «Пригоди Фліка» ...
У книзі «Корпорація геніїв» Едвін Кетмелл розповідає про те, наскільки потужний імпульс для саморозвитку можуть дати дитячі мрії і надії: вчорашній хлопчик, завмирає перед телеекраном під час передачі Wonderful World Of Disney, сьогодні сам керує успішною кіностудією і на власному досвіді осягає непросту науку управління «корпорацією геніїв».

Чому книга «Корпорация гениев: Как управлять командой творческих людей» гідна прочитання

  • Чи можна опиратися радам керівників The Walt Disney Company і мати рацію? Сперечатися зі Стівом Джобсом і переконати його? Працювати понаднормово і не відчувати втоми? Якщо коротко, правильна відповідь - так; подробиці - в цій книзі.
  • «Корпорація геніїв» не містить покрокові інструкції створення компанії-мільйонера, однак досвід Еда Кетмелла буде корисний кожному бажаючому сформувати боєздатну і віддану своїй справі креативну команду.
  • Книга розкриває історію створення всіх повнометражних мультфільмів Pixar («Історія іграшок», «Корпорація монстрів», «В пошуках Немо», «Тачки», «Рататуй», «Вгору» тощо), А також містить зворушливу посвяту Стіву Джобсу - післямова «Стів, якого ми знали».

Хто автор

Едвін Кетмелл - один із засновників Pixar Animation Studios, президент компаній Pixar Animation і Disney Animation, володар п'яти премій «Оскар» і нагорода Gordon E. Sawyer Award за видатні досягнення в області комп'ютерної графіки.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре