КНИГА ТИЖНЯ "Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей" - 298 грн
Артикул: 984814

Конверсия: Как превратить лиды в продажи (м'яка обкладинка)

Мягкая обложка 151 грн
Автор: Крис Смит
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпіна. Бізнес
ISBN: 978-5-9614-2700-4,  

 

 
Оригінальна назва: The Conversion Code: Capture Internet Leads, Create Quality Appointments, Close More Sales
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 248
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 145x215 мм (середній формат)
Перекладач: Ірина Евстигнеева
Рік першого видання: 2019
151 грн
Є в наявності

Про що книга «Конверсія: Як перетворити ліди в продажу»

Це перевірений практикою покроковий план, мета якого - привернути потенційних клієнтів через інтернет і перетворити їх в реальних покупців. Книга присвячена цілеспрямованому інтернет-маркетингу, що дозволяє генерувати потік якісних потенційних клієнтів і збільшувати обсяги продажів, на противагу пасивній генерації потоку неякісних лидов з незначним коефіцієнтом конверсії. Насправді, в цій книзі ви навчитеся того, як генерувати попит, а не просто його задовольняти. Ким би ви не були - маркетологом або співробітником відділу продажів, ця книга дозволить вам в найкоротші терміни вийти на новий рівень ефективності.

Чому книга «Конверсія» гідна прочитання:
У книзі розповідається про хитрощі, за допомогою яких ви зможете оптимізувати всі етапи своєї роботи. Ви дізнаєтеся: Про те, як написати ідеальний пост для блогу. Про те, як створювати Лендінгем. Про те, як оптимізувати контент для Facebook. Про техніках маркетингу в соціальних мережах. простих стратегіях для залучення клієнтів на сайт.

Хто автор
Кріс Сміт - партнер в компанії Curaytor, яка спеціалізується на допомозі власникам малого бізнесу в залученні потенційних клієнтів через Інтернет і перетворенні їх в реальних клієнтів за допомогою простих програмних засобів і ефективних стратегій. Використовуючи методи, описані в книзі, для розкрутки свого бізнесу, Curaytor менш ніж за три роки подолала поріг $ 5 млн регулярного річного доходу.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре