Артикул: 200075

Контент, маркетинг и рок-н-ролл. Книга-муза для покорения клиентов в интернете

Автор: Денис Каплунов
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00100-991-7,  

 

 
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 384
Палітурка: Тверда палітурка
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Тип видання: 3-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Серія: МІФ. Маркетинг
Рік першого видання: 2017
387 грн
Є в наявності

Про книгу

Сьогодні ми не уявляємо своє життя без інтернету. Однак на одні сайти ми заглядаємо мимохідь, а інші нас не відпускають - ми додаємо сторінку в «Закладки» і повертаємося туди знову і знову. У чому ж причина? У захоплюючому контенті.

Як створювати привабливий контент в будь-якому вигляді і форматі, що публікувати з метою моментального залучення аудиторії, як закохати в себе максимально можливу кількість читачів - про це наочно і доступно відомий копірайтер Денис Каплунов розповідає у своїй новій книзі «Контент, маркетинг и рок-н-ролл».

Статті для сайтів, публікації в блогах, новини, картинки, фотографії, відео, email-розсилки, електронні книги і т. д. - все це формати контенту, створення яких розглядається в книзі.

Тільки дієві прийоми і техніки, підтверджені прикладами з реальної вітчизняної практики, - фірмовий стиль Дениса Каплунова. За допомогою знань з цієї книги ви зможете ефектно вести власний блог, заповнювати стрічки в соціальних мережах, домогтися успіху у читачів і взагалі стати «рок-зіркою» світу контенту.

Для кого ця книга

Книга буде цікава власникам сайтів, блогів, які ведуть email-розсилок, користувачам соціальних мереж - загалом, всім, хто прийшов в інтернет не за розвагами, а за клієнтами і грошима. Разом з цією книгою вас ніколи не покине натхнення і завжди поруч буде вірний друг, який відповідає на питання «Що сьогодні цінного і корисного запропонувати своїм читачам?»

Фішки книги

Книга написана дуже просто і швидко. Вона містить безліч прикладів того, як створювати ефективний контент і яких помилок потрібно уникати. Після прочитання хочеться негайно порадувати свою аудиторію новими цікавими і корисними публікаціями. Ви станете улюбленим автором для своїх читачів.

Про автора

Денис Каплунов - один з найвідоміших і яскравих копірайтерів Росії, засновник агентства копірайтингу «Студія Дениса Каплунова». Веде блог «Копірайтинг від А до Ю».

Здобув дві вищі освіти - юридичну та економічну. Сім років працював у комерційному банку, де переконував клієнтів про вигоди співробітництва. Напрацювавши відмінний досвід продаючих технік, Денис пішов з банку і повністю присвятив себе продажним текстам.

Денис - автор трьох книг: «ККопирайтинг массового поражения», «Контент, маркетинг и рок-н-ролл», «Эффективное коммерческое предложение».

«Копірайтинг масового ураження» - збірник спеціальних прийомів, технік і тактик, які використовуються при написанні рекламних текстів, і все це показано на реальних прикладах з практики. Фактично ви отримаєте в свої руки потужний інструмент, який допоможе вам надати власних текстів ефективну забарвлення. Ви дізнаєтеся, як можна привернути увагу читача, зацікавити його своїм словом і делікатно «підштовхнути» до скоєння необхідного дії.

«Контент, маркетинг и рок-н-ролл» розповідає про те, як створювати привабливий контент в будь-якому вигляді, який дозволить залучити якомога більше покупців до вашого товару чи послуги. Ви дізнаєтеся про всі форматах продаючого контенту від новин, картинок, електронних книг до відео- та email-розсилок.

Цитати з книги

Про що ця книга?
Про те, як за допомогою інформації підкорити аудиторію інтернету. Причому неважливо - звичайна ви людина або знаменитість, дрібний підприємець або великий бренд. Всесвітня павутина зрівняла всіх.

Про заголовках
Коли у мене запитують про помітності новинних заголовків, я повторюю слова, які одного разу сказав видавець New York Sun Чарльз Андерсон Дейна: «Якщо собака кусає людину - це не новина; новина - якщо людина кусає собаку». Ось так і народжуються помітні заголовки.

Притча копірайтерів
Текст схожий на жіночу спідницю. Він повинен бути досить довгим, щоб охоплювати найголовніше, але при цьому досить коротким, щоб залишатися цікавим.

Стислість сестра таланту
Знаєте, яка була найкоротше в історії листування в стилі «запит-відповідь»? Коли Віктор Гюго відправляв свому видавцю рукопис роману «Знедолені», він її супроводжував листом, що складається всього з одного знака препінанія - «?» І незабаром отримав не менше лаконічну відповідь від іздателя- «!»

Що таке бренд?
І пам'ятайте, бренд - це непросто ім'я, бренд - це ім'я, яке не можна забути. І створити таке ім'я допоможе контент.

Статистика
Людина ігнорує, забуває, спотворює або неправильно тлумачить 75% одержуваної інформації. Не допомагайте йому в цьому. Будьте прості і доступні.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре