КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 838955

Компас эмоций: Как разобраться в своих чувствах

Автор: Ілсе Санд
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6556-3,  

 

 
Оригінальна назва: Finding New Paths in the labyrinth of Emotions (The Emotional Compass)
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 160
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 135х205 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Перекладач: А. Наумова
Рік першого видання: 2018
Мова видання:
Компас емоцій. Як зрозуміти свої почуття..
232 грн
Є в наявності

Цитата

"Вражає, як багато проблем виникає у нас через те, що ми так мало знаємо про власні почуття".

Про що книга

На роботі цейтнот, ви втомилися, повернулися додому, а там бардак - ви знову сваритесь з домашніми, і вечір зіпсований. Кращий друг отримав підвищення і при кожному зручному випадку, немов навмисне, радісно про це розповідає - вас це дратує, ви намагаєтеся рідше зустрічатися з ним. Знайоме? Чому в такі моменти ми даємо волю заздрості і гніву, соромимося власних почуттів, а часом готові пожертвувати відносинами?

Ілсе Санд, датський психолог і психотерапевт, вважає дуже важливим вміння розбиратися у власних почуттях і можливість щиро розповісти про них оточуючим. У своїй фірмовій лаконічній манері вона розкладає по поличках основні людські емоції. З книги ви дізнаєтеся, як розібратися в спутанном клубку власних почуттів, і навчитеся вільно висловлювати свої емоції.

Чому книга гідна прочитання

Прочитавши її, ви навчитеся не звично соромитися заздрості і гніву, а розбиратися у витоках цих почуттів і працювати з ними.
В постійній гонці буднів ми забуваємо, наскільки важливо уважно ставитися до своїх бажань і чітко роз'яснювати їх оточуючим. У цьому корінь багатьох сучасних проблем у відносинах.
Як розібратися в собі, навчитися радіти життю і стійко переживати удари долі - про все це ви прочитаєте в цій невеликій книзі.

Хто автор
Ілсе Санд - датський письменник і психотерапевт, закінчила Орхуський університет, отримала ступінь з теології, захистивши дисертацію з філософії Карла Юнга і Серена К'єркегора.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують
Разом з цим товаром купують