Артикул: 729438

Книжный вор (м)

Мягкая обложка 113 грн
Мова видання: Російська Англійська Українська

 

 
Автор: Маркус Зузак
Видавництво: «ЕКСМО»
Серія: 100 головних книг
ISBN:978-5-699-86828-5

 

 
Оригінальна назва: The Book Thief
Рік видання: 2017
Кількість сторінок: 608
Палітурка: М'яка обкладинка
Формат: 115x180 мм (малий формат)
Наклад: 5 000
Перекладач: Николай Мезин
Серія: 100 головних книг
Вікові обмеження: 16+
Рік першого видання: 2016
113 грн
Є в наявності

Їх імена знає кожна людина ще зі шкільних часів, їх творчість стала справжнім відкриттям для сучасників та дорогоцінним посланням потомкам

Січень 1939 року. Німеччина. Країна, затамувала подих. Ніколи ще у смерті не було стільки роботи. А буде ще більше. Мати везе дев'ятирічну Лізель Мемінгер і її молодшого брата до прийомних батьків під Мюнхен, тому що їх батька більше немає - його віднесло диханням чужого і дивного слова "комуніст", і в очах матері дівчинка бачить страх перед такою ж долею. В дорозі смерть відвідує хлопчика і вперше помічає Лізель. Так дівчинка виявляється на хіммелі-штрассе - Небесної вулиці. Хоч би хто придумав цю назву, у нього було здорове почуття гумору. Не те щоб там було суще пекло. Ні. Але і ніяк не рай.

"Книжковий злодій" - недовга історія, в якій, серед іншого, йдеться: про одну дівчинку; про різні слова; про акордеоніста; про різних фанатичних німців; про єврейських забіяк; і про безліч крадіжок. Це книга про силу слів і здатності книг вигодовувати душу. Екранізований в 2013 році.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре