Артикул: 77567

Ключевые переговоры. Что и как говорить, когда ставки высоки

Мова видання: Російська Англійська

 

 
Автор: Керрі Паттерсон
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN:978-5-91657-315-2

 

 
Дод.автор: Джозеф Гренни, Рон Макмиллан, Эл Свитцлер
Оригінальна назва: Crucial Conversations: Tools for Talking When Stakes
Рік видання: 2012
Кількість сторінок: 280
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат: 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 3 000
Перекладач: Алла Свірид, Сергій Лопаєв
Тип видання: 2-е видання
Додатково: Закладка-мотати
322 грн
Немає в наявності

Про книгу

Книга присвячена важливим дискусіям, умови в яких екстремальні, а ставки високі, оскільки результат може назавжди змінити життя учасників в кращу або гіршу сторону.

Це можуть бути як ділові переговори або прохання про підвищення зарплати, так і бесіда з чоловіком або сварка з сусідом. Для вирішальних дискусій потрібні особливі методи і техніки, які і викладені в книзі.

Для кого ця книга

Як прийнято писати в таких випадках - для широкого кола читачів. Всім нам доводиться час від часу вести розмову, від якої залежить дуже багато чого.

Особливо - для менеджерів, які за службовим обов'язком є ​​професійними переговорниками.

Чому ми вирішили видати цю книгу

Тому що впевнені в її максимальній корисності.

Фішка книги

Книга займає на Amazon.com перше місце в категоріях Менеджмент \ Переговори і Етикет \ Бесіди.

Від авторів

Почувши назву цієї книги, Ведення переговорів в екстремальних ситуаціях: що і як говорити, коли ставки високі, ви могли уявити собі президентів і прем'єр-міністрів, присутніх за столом переговорів, які вирішують долю планети. Хоча подібні обговорення дійсно впливають на наш світ, ми маємо на увазі інше. Ті важливі дискусії, яким присвячується ця книга, являють собою не що інше, як звичайне спілкування. Умови екстремальні, а ставки високі і при звичайних розмовах, які можуть змінити ваше життя.

Які особливості цих важливих переговорів? По-перше, розбіжність співрозмовників у поглядах. Наприклад, ви обговорюєте зі своїм начальником можливість підвищення на посаді. Він вважає, що ви ще не готові, ви ж переконані, що час настав. По-друге, під час важливих дискусій ставки дуже високі. На нараді з колегами ви намагаєтеся розробити нову маркетингову стратегію. Вам потрібно щось зовсім нове, інакше компанія не зможе досягти цілей. По-третє, емоції напружені. Ви розмовляєте зі своєю другою половиною, і раптом він або вона згадує той "огидний вчинок", який стався на вчорашній вечірці у сусідів.

Виявляється, ви не тільки фліртували там з кимось, але і "вели себе просто бридко". Ви ж абсолютно не пригадуєте ніякого флірту і впевнені, що трималися з гостями ввічливо і доброзичливо. Ваш чоловік або дружина в гніві вибігає з кімнати.

На тій же вечірці ви підтримуєте світську бесіду зі своїм вічно незадоволеним сусідом про його хворі нирки, коли раптово він каже: "До речі, про новий паркан, який ти будуєш ..." З цього моменту розмова перетворюється в запеклу перестрілку про те, де потрібно розташувати нову огорожу - на десять сантиметрів вправо або вліво. Десять сантиметрів! Доходить до того, що сусід погрожує подати на вас до суду, а ви заявляєте, що він нічого в цьому житті не розуміє. Емоції дійсно загострилися.

Такі розмови можна назвати саме ключовими, навіть критичними, а не просто напруженими, загрозливими або неприємними, оскільки їх результат може зробити помітний вплив на умови життя учасників. У кожному з описаних випадків якийсь елемент вашого повсякденного існування може назавжди змінитися в кращу або в гіршу сторону. Природно, просування по службі, як і успіх компанії, знаменує значні зміни. Взаємини з чоловіком впливають на всі сторони вашого життя. Навіть така буденна розмова, як суперечка про те, де провести межу між ділянками, безсумнівно позначиться на ваших відносинах з сусідами. Якщо з самої, на перший погляд, незначної ситуації ви впораєтеся невдало, то у вас закріпиться модель поведінки, якої ви будете слідувати у всіх наступних критичних дискусіях.

У ключових дискусіях, за визначенням, зачіпаються складні питання. На жаль, людина за своєю природою схильний уникати розмов, які можуть нам зашкодити або погіршити поточну ситуацію. Ми стаємо справжніми майстрами в мистецтві ухилятися від подібних неприємних обговорень. Колеги відправляють один одному повідомлення по електронній пошті, хоча можуть просто спуститися на один поверх і поговорити віч-на-віч. Керівники віддають розпорядження по телефону замість того, щоб поспілкуватися з підлеглими безпосередньо. Члени сім'ї змінюють тему розмови, коли питання стає занадто слизьким. У нас (авторів) є друг, який дізнався про те, що дружина з ним розлучається, з повідомлення на автовідповідачі. Люди вдаються до якої завгодно тактиці, аби тільки ухилитися від небезпечної теми.

Ця тактика є помилковою. Освоївши принципи ведення переговорів, коли ставки високі, ви зможете торкнутися і ефективно обговорити буквально будь-яке питання.

Про авторів

Керрі Паттерсон - автор чотирьох бестселерів New York Times і численних статей, викладач, автор навчальних програм, які отримували професійні нагороди. За видатний внесок у розвиток науки про організаційний поведінці в 2004 році був удостоєний престижної премії BYU Marriot School of Management Dyer Award.

Джозеф Гренні - автор, спікер, виступав на одній сцені з Джимом Коллінзом, Деніелом Стусаном, Джеком Уелчем. Він є одним із засновників некомерційної організації Unitus, яка допомагає малозабезпеченим верствам населення країн третього світу в досягненні економічної самодостатності.

Рон Макміллан - співзасновник Covey Leadership Center. Ось уже 25 років Рон вивчає питання лідерства, командоутворення та ефективності.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре