КНИГА ТИЖНЯ "Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей" - 298 грн
Артикул: 985037

Клиентоориентированность. Смена фокуса с продукта на клиента (мягкая обложка)

Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпіна. Бізнес
ISBN: 978-5-9614-2774-5,  

 

 
Оригінальна назва: Tilt: Shifting Your Strategy from Products to Customers
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 256
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 170х240 мм (середній формат)
Перекладач: Сергій Філін
Рік першого видання: 2019
162 грн
Є в наявності

опис
Перед маркетологами всіх галузей знову і знову постають питання: у чому шукати конкурентні переваги продукту? Як зберігати позиції на ринку? Дешеві клони з'являються як гриби після дощу, і споживачі все частіше змінюють відомим брендам з менш гучними, але більш вигідними аналогами. Інвестиції в розробку нових продуктів і технічні інновації дають все менше і менше фінансової віддачі.
На думку професора Ніраджа Давар, успіх в майбутньому чекає клієнтоорієнтований бізнес. На прикладі різних компаній автор показує, що найпотужніші конкурентні переваги, які практично неможливо повторити, лежать на рівні споживачів, а не продукту. У своїй книзі професор Давар докладно розглядає інструменти збору даних про споживчі інтересах і методи їх аналізу.
Книга буде корисна маркетологам і керівникам компаній різних розмірів і галузей. Нірадж Давар - професор бізнес-школи Айві (Канада і Гонконг). Відомий фахівець з маркетингу і стратегії, читав лекції в провідних бізнес-школах Європи та Азії. Працює з керівниками вищої ланки глобальних компаній, брав участь в проектах BMW, HSBC, Microsoft, Cadbury, L'Oreal і McCain Foods на трьох континентах. Співпрацював з стартапами в сфері інформатики та біотехнологій. Його статті публікуються в Harvard Business Review, MIT Sloan Management Review, Financial Times, International Herald Tribune і інших великих виданнях.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре