Артикул: 84399
Бестселер

Классный учитель. Как работать с трудными учениками, сложными родителями и получать удовольствие от профессии

Автор: Ніна Джексон
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6517-4,  978-5-9614-5794-0; 978-5-9614-5891-6

 

 
Оригінальна назва: Of Teaching, Learning and Sherbet Lemons: A Compendium of Careful Advice for Teachers
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 286
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 170x215 мм (середній формат)
Тип видання: 2-е видання
Вікові обмеження: 0+
Рік першого видання: 2016
232 грн
Є в наявності

Цитата

Яких тільки дітей не буває, і у кожного свій характер, для кожного потрібно підібрати в обширній навчальній програмі те, що підходить саме йому. Комусь подобається виступати, і гучність такого учня налаштована на максимум. А у кого-то гучність зовсім виключена, але якщо ви його похваліть - персонально і по заслугах, - він перевершить самого себе. Саме тихих учнів ми часто обходимо увагою, хоча вона їм так необхідна. Загалом, враховуйте особливості всіх дітей в окремо і підбирайте для кожного свою методику. Але не забувайте, що цілі в будь-якому випадку потрібно ставити амбітні, інакше учням буде не до чого прагнути.
Ніна Джексон


Про що книга
Ніна Джексон не просто відомий у Великобританії педагог і міжнародний консультант по утворенню. Вона з тих людей, які вміють захопити і дітей, і дорослих; не тільки навчити, а й надихнути. У своїй новій книзі Джексон зібрала поради і матеріали з найважливіших проблем, з якими щодня стикаються вчителі: учні не хочуть вчитися, колеги-консерватори повстають проти нових методів навчання, батьки ні в що не ставлять вчителя.

За всім, що пише автор, стоять величезний досвід і глибока теоретична основа. Книга допоможе розібратися в складній ситуації з учнем або батьком; навчить працювати з дітьми з особливостями розвитку, взагалі з різними дітьми; підкаже, як зробити ваші уроки незабутніми.

Чому книга «Классный учитель» гідна прочитання

  •     Це не методичка і не посібник, це жива, щира книга. У ній багато цікавих прийомів і рад, заснованих на особистому багаторічному досвіді автора.
  •     У книзі є навіть кілька плей-листів з музикою, під яку учням найлегше засвоювати матеріал. Автор вивчає вплив музики на здібності до навчання і пише на цю тему серйозні наукові роботи.
  •     Ніна Джексон також розповідає, як працювати з дітьми з дислексією, СДУГ і аутизмом, як зрозуміти, що дитина страждає тим чи іншим відхиленням, як допомогти йому повірити в себе і подолати труднощі.


Для кого ця книга

Поради Ніни Джексон будуть корисні всім небайдужим вчителям.

Хто автор

Ніна Джексон - британський педагог, один з найзнаменитіших фахівців по роботі з особливими дітьми. Вона співпрацює з ЮНЕСКО і ЮНІСЕФ, їздить по світу і розповідає вчителям, як допомогти дітям подолати дислексію, аутизм, СДУГ, дисграфию, затримку мови і інші проблеми. Ніна консультує педагогічні вузи, а її власна магістерська робота присвячена впливу музики на мотивацію і здатність до навчання.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре