КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 200060

Кайдзен. Ключ к успеху японских компаний

Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6765-9,  978-5-9614-5565-6, 978-5-9614-5387-4, 978-5-9614-4406-3, 978-5-9614-4723-1, 978-5-9614-6206-7

 

 
Оригінальна назва: Kaizen. The key to Japan's competitive success
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 274
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Перекладач: Т. Гутман
Тип видання: 11-е издание
Рік першого видання: 2017
391 грн
Є в наявності

Цитата

«Істотна відмінність між кайдзен і інновацією полягає в тому, що хоча перший не завжди вимагає великих капіталовкладень для впровадження змін, він передбачає постійну, копітку і невтомну працю. Дві концепції не схожі одна на одну, немов сходи і пологий підйом. Кайдзен робить ставку на поступовий прогрес. Інноваційна стратегія, навпаки, розраховує на те, що рух вперед відбувається подібно підйому сходами. Кайдзен подібний парнику, в якому плекають невеликі, але постійні зміни.»

Про що книга «Кайдзен: Ключ до успіху японських компаній»

У книзі Масаакі Имаи, вперше виданої в 1986 р. і стала бестселером міжнародного рівня, викладена японська філософія бізнесу, сутність якої полягає в тому, що поступове вдосконалення такого ж важливо, як інновації, що ведуть до корінного перевороту. Автор вперше вводить в своїй книзі термін «кайдзен», докладно висвітлює, що представляє собою концепція кайдзен, як вона працює і чого дозволяє домогтися. Крім того, він націлює читача на недопущення проблем, наводячи численні приклади слідування по шляху вдосконалення процесів, підбиваючи до ідеї про те, що збудований, продуманий процес неодмінно дасть позитивний результат.

Чому книга «Кайдзен» гідна прочитання

  • Книга є першоджерелом концепції кайдзен, що набула широкого поширення всюди в світі і багато разів переконливо довела свою ефективність як в промисловості, так і в сфері послуг і в громадських організаціях.
  • Матеріали книги будуть корисними насамперед керівникам підприємств і організацій усіх сфер людської діяльності і всіх розмірів і форм власності, крім того - менеджерам всіх рівнів, співробітникам служби якості, студентам і аспірантам.
  • Читачі знайдуть у виданні конкретні ідеї, інструменти та методи стратегії кайдзен, більшість з яких з легкістю можна застосувати в ситуаціях, з якими вони стикаються у своїй професійній діяльності день у день.
  • У додатках до книги наводяться практичні інструменти покрокового алгоритму застосування кайдзен, починаючи від контрольного листка дій і опису покрокового руху і закінчуючи переліком інструментів, що застосовуються для вирішення проблем, і критеріями преміювання.

Хто автор

Масаакі Имаи, японський аналітик, відомий у всьому світі як «Lean-гуру» - засновник концепції безперервного вдосконалення, вивчає з середини 1950-х рр. управлінські інструменти японських компаній, засновник і член ради директорів Всесвітньої організації KAIZEN Institute, автор таких легендарних книг, як «Гемба кайдзен: Шлях до зниження витрат і підвищення якості».

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре