КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 985074

Как стать богатым (мягкая обложка)

Автор: Дональд Трамп
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпіна. Бізнес
ISBN: 978-5-9614-2832-2,  

 

 
Оригінальна назва: Trump: How to Get Rich
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 284
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 170х240 мм (середній формат)
Перекладач: Олена Китаєва
Рік першого видання: 2019
162 грн
Є в наявності

«Гроші, самі по собі, не кінцева мета, але іноді вони - найбільш ефективний засіб реалізації наших мрій. Якщо у вас є грандіозна мрія і ви шукаєте шляхи втілення її в життя, ця книга для вас ». Так, здалеку, починає розповідь про свій успіх один з обраних - багатий і успішний чоловік, до того ж який балотується в президенти Сполучених Штатів.

Далі він пише про те, як робити гроші, не зациклюючись на них. Повторюючи основну думку з своїй попередній книги «Мистецтво укладати угоди», Трамп стверджує: треба любити те, що робиш, і ніколи не думати лише про матеріальне. Уміння грамотно заробляти і вкладати гроші, правильно управляти своїми співробітниками і мотивувати їх на загальний успіх, забезпечувати спілкування персоналу з вищим керівництвом - ось те, чого можна навчитися, дотримуючись правил Трампа. А також дізнатися, як і за яких обставин зароджувалася передача The Apprentice.

Чому книга «Як стати багатим» гідна прочитання
Відомі висловлювання Трампа можна зустріти в багатьох публікаціях. Але глибокодумний аналіз ефективних кроків до вершини слави і багатства, розпорядок дня Трампа і ексклюзивні безцінні фотографії з особистого архіву ви знайдете тільки в цій книзі. Також тут є поради того, кому заробляння грошей дається легко, в чому він сам зізнається. «Добре, коли вам платять гроші. У більшості випадків це абсолютно необхідно і є закономірним кроком до успіху, але безумовно - не єдиним. Я проводив програму The Apprentice не заради грошей, хоча в підсумку вона навіть принесла чималий прибуток ».

Хто автор
Дональд Трамп - кандидат в президенти США в 2016 році, американський бізнесмен і політичний діяч, член Республіканської партії, медіамагнат, письменник, президент будівельного конгломерату Trump Organization, засновник компанії Trump Entertainment Resort, що спеціалізується на ігровому та готельному бізнесі. Є виконавчим продюсером і ведучим реаліті-шоу «Кандидат». Відомий екстравагантним способом життя і відвертим стилем спілкування. На думку The New York Times, в письменницькому середовищі Трамп - автор номер один. Його бестселери «Як стати багатим», «Мистецтво укладати угоди», «Виживання на вершині», «Мистецтво повернення», а також «Америка, яку ми заслуговуємо» видаються мільйонними тиражами. У червні 2000 року він був удостоєний найвищої нагороди, що присуджується UJA Federation в області готельного бізнесу та житлового будівництва, - призу «Провидець століття».

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре