КНИГА ТИЖНЯ - "Agile-маркетинг". Ціна - 108 грн
Артикул: 979738

Как создать настоящую команду: Алгоритмы и процедуры, повышающие эффективность работы

Автор: Дэвид Шервин
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-2462-1,  

 

 
Дод.автор: Мері Шервін
Оригінальна назва: Turning People into Teams: Rituals and Routines That Redesign How We Work
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 179
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Рік першого видання: 2019
270 грн
Є в наявності

Три фішки книги
• Ця книга пропонує керівникам команд готові інструменти, що полегшують спільну роботу і дозволяють вирішувати складні проблеми.
• Книга підійде для використання будь-якими командами, які працюють в найрізноманітніших сферах.
• У житті Девід і Мері Шервин самі роблять те, чого навчають, і в їх книзі немає нічого зайвого, вона задає діловий настрій і пропонує інструменти для оцінки алгоритмів, моделей поведінки і цінностей команди.

Про що книга
Кожному керівнику ясно, які переваги дають взаєморозуміння і командна робота. Неясно тільки, як саме цього досягти. Мері і Девід Шервин кажуть, що існують загальні алгоритми, які підвищать узгодженість дій, оптимізують процес прийняття рішень і істотно оздоровлять повсякденне робоче середовище. Алгоритми, про які йде мова в книзі, допоможуть колегам сформувати спільну точку зору і спільно приймати рішення в серйозних ситуаціях, і в підсумку перетворитися в справжню команду.

Цитати
Командам зазвичай потрібно підвищити узгодженість дій, оптимізувати процес прийняття рішень і, звичайно, домогтися відчуття свободи і причетності. У цій книзі зібрані кращі алгоритми, які допомагають командам вирішувати подібні проблеми. Книга також відображає нашу кінцеву мету: навчити створювати команди, де кожен може проявити свої здібності.

Навіщо читати
Багато з тих, хто обговорює командну роботу, віддають перевагу початковим етапам настройки команди на досягнення спільної мети. Тут же автори описують не тільки ефективні методи постановки проблеми, а й інструменти, що допомагають правильно організувати роботу команди і вчитися по ходу справи. Книга спонукає читачів виробляти власні рішення і представляє концепцію спільної роботи, яку можна розвивати і адаптувати до конкретних потреб.

Для кого
Книга адресована учасниками проектних команд, зокрема дизайнерам, програмістам, розробникам, інженерам, фахівцям з контенту, а також менеджерам проекту, менеджерам по продукту або програмі.

Про авторів
Девід і Мері Шервин - співзасновники консалтингової і навчально-тренінгової фірми Ask The Sherwins, яка допомагає компаніям створювати ефективні команди. Вони проводять презентації та навчальні семінари по всьому світу, вони займалися організацією команд розробників для таких організацій, як Philips Oral Healthcare, Tipping Point Community, Google UX Community and Culture і Eventbrite.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре