КНИГА ТИЖНЯ - "Agile-маркетинг". Ціна - 108 грн
Артикул: 718925

Как работает экономика. Что Rolling Stones, Гарри Поттер и большой спорт могут рассказать о свободном рынке

Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-5981-4,  

 

 
Оригінальна назва: Popular Economics: What the Rolling Stones, Downton Abbey, and LeBron James Can Teach You about Economics
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 348
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170х240 мм (середній формат)
Рік першого видання: 2020
252 грн
Є в наявності

У економіки є свої закони і принципи. Автор цієї книги, редактор Forbes Джон Тамні, розповідає про них, не обтяжуючи читача складною термінологією, графіками та статистичними викладками. Замість цього він використовує захоплюючі історії зі світу великого спорту, кіно, масової культури і шоу-бізнесу. На прикладі The Rolling Stones, Періс Хілтон і американського футболу розповідає про вдалі і невдалі системах оподаткування, за допомогою фільмів "Хрещений батько", "Клан Сопрано" і "Віднесені вітром" про проблеми антимонопольних законів, а зірка баскетболу Леброн Джеймс допомагає автору проілюструвати ефективність вільної торгівлі.

Чому книга гідна прочитання:
• Зазвичай економіку намагаються представити надзвичайно складною, Джон Тамні ж доступно пояснює, як працюють гроші, не гризучи читача незрозумілими міркуваннями.
• Книга захоплююче написана і разом з тим дуже інформативна.
• Знання термінів допоможе читачеві орієнтуватися в сучасній економіці.

Хто автор: Джон Тамні - редактор відділу політики і економіки американського Forbes, головний редактор сайту RealClearMarkets.com, людина, яка знає про економіку все і легкістю все пояснить.
 

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре