Артикул: 73540
Бестселер

Как привести дела в порядок. Искусство продуктивности без стресса

Автор: Девід Аллен
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00117-933-7,  978-5-00100-418-9, 978-5-00117-026-6; 978-5-00057-691-5; 9758-5-00146-184-5

 

 
Оригінальна назва: Getting Things Done: The Art of Stress-Free Productivity
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 416
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад:
Перекладач: Юлія Константинова
Тип видання: 10-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Серія: МІФ. Особистий розвиток
Рік першого видання: 2018
Мова видання:
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Це перероблене видання найвідомішої книги в світі по особистої ефективності, вперше опублікованої в 2001 році і перекладеної на 30 мов. У цьому виданні зібрано вся неповна або застаріла інформація. Тепер книга актуальна для нового часу і для сучасного мобільного світу.

Рекомендації від Девіда Аллена будуть корисні і тим, хто вперше почув про цю методології, і відданим шанувальникам техніки GTD (Getting Things Done), хто читав перше видання і бажають бути в курсі всіх змін.

Getting Things Done - не просто про те, як привести справи в порядок. Це про те, як грамотно справлятися з роботою та особистим життям. Ця методика - результат двадцятирічної роботи автора. Серед російських менеджерів вона стала мегапопулярной ще до перекладу книги на російську мову в 2007 році.

У книзі ви знайдете все про те, як багато і добре працювати і отримувати від цього задоволення: як збирати і обробляти інформацію, миттєво вибирати потрібну дію, планувати і контролювати роботу, відокремлювати головне від другорядного, зберігаючи свідомість ясною, а думки - впорядкованими.

Для кого ця книга

Для всіх сучасних зайнятих людей

Для тих, хто хоче стати господарем свого життя

Від автора:

Я регулярно отримую подяки від самих різних людей з усіх куточків світу і розповіді про те, як змінилося їхнє життя, коли вони почали застосовувати принципи GTD. Це спонукало мене переробити перше видання.

З цієї точки зору я змушений визнати, що навіть назва цієї книги звучить не зовсім коректно: створюється враження, що я якимось чином виступаю за те, щоб працювати більше і довше, щоб більше встигати. Насправді ця книга не стільки про те, як привести справи в порядок, скільки про те, як це зробити правильно: вона допомагає прийняти правильне рішення, що робити в кожен конкретний момент, і зменшити тривогу і стрес з приводу того, що ви не робите.

Ясність і психологічна свобода, що виникають внаслідок цього процесу, можуть бути корисні багатьом людям, а не тільки професіоналам, які займаються розвитком своєї кар'єри.

Деякі з найбільш цікавих підтверджень цінності застосування моїх методів прийшли з найнесподіваніших місць. У тому, що методологія GTD принесла величезну користь для їх життя і роботи, зізналися глава найбільшої в світі фінансової організації, популярний американський комік, найпопулярніший американський радіоведучий, керівник великої європейської групи компаній, один з найбільш успішних голлівудських режисерів. Дивовижними для мене були відгуки духовних служителів різних конфесій. Відповідаючи за справи духовні, вони гостро потребували способах ефективно сконцентруватися на справах мирських і звільнити себе від стресу повсякденних турбот, пов'язаних з парафіянами. Студенти, дизайнери, лікарі - список прихильників методології GTD нескінченний.

Про автора

Девід Аллен - один з найвідоміших теоретиків продуктивності і особистої ефективності. Він винайшов власну методику управління часом Getting Things Done. Головний принцип методики GTD полягає в тому, що людині необхідно звільнити свій мозок від запам'ятовування списків поточних справ. Для цього потрібно «перенести» списки зі своєї голови на зовнішній носій. Коли мозок перестане утримувати ці дані, він перестане турбуватися і зможе сконцентруватися на безпосередньому виконанні цих завдань.

Девід - глава компанії David Allen Company. Ось уже понад двадцять років він консультує топ-менеджерів таких компаній, як Ford Foundation, журнал New York Life, The World Bankі інші. Аллен проводить тренінги з питань продуктивності по всьому світу. Його статті часто публікуються в виданнях Los-Angeles Times, Wall Street Journal, New York Times.

Книга «Как привести дела в порядок. Искусство продуктивности без стресса» переведена на п'ятнадцять мов. Журнал Time назвав її «найкращою бізнес-книгою десятиліття». Книги Девіда Аллена розійшлися тиражем 5 мільйонів екземплярів. Завдяки методу Аллену мільйони людей врятувалися від завалів поточними справами.

Цитати з книги

Зникаючі кордону
Практично кожен проект можна вдосконалити, і нескінченний об'єм інформації, до якої є доступ на даний момент, дозволяє це зробити. На семінарах я часто запитую: «Хто з вас займається тільки тією роботою, для виконання якої був найнятий?» Мало хто піднімає руку.

Істина істин
Головна істина, засвоєна мною за двадцять років практичної роботи, полягає в тому, що більшість стресових ситуацій, в яких опиняються люди, обумовлено неадекватною реакцією на зобов'язання, які вони дають або беруть.

Збір проблем воєдино
Для початку вам слід зібрати воєдино і записати згадки про всі незавершені справи. Наприклад, пропущені рішення про те, чи варто щось робити чи ні, вже є незавершеними справами. До них належить і всі ваші задуми типу «я збираюся ...».

Думати про результат
Багато з нас утримуються від того, щоб представляти бажаний результат, поки хто-небудь не покаже, як його досягти. На жаль, це відсталий підхід з точки зору механізмів, які наша свідомість використовує для генерування і сприйняття рішень і методів.

Робоче місце
Купуйте якісні шафи. Застосовуйте єдиний критерій сортування. Тримайте великий запас папок. Не дозволяйте скриньках наповнюватися більш ніж на три чверті. Тримайте в межах досяжності папки з довідковою інформацією.

Міф про спокій
Люди часто скаржаться на відволікаючі фактори, які переривають їх роботу. Але це неминучість. Коли ви станете досить організованим людиною, щоб ефективно використовувати вікна вільного часу, ви зможете швидко перемикатися.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре