КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 102082

Как освободиться от долгов и начать жить

Видавництво: «Агенство «IPIO»
ISBN: 978-617-7453-89-4,  

 

 
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 152
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 165х230 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Рік першого видання: 2020
210 грн
Є в наявності

Книга «Как освободиться от долгов и начать жить» Сергія Розвадовського - це посібник для кожного, хто колись стикався з боргами. У ній автор дає чіткий механізм звільнення від боргів і вчить розподіляти ресурси з розумом. За допомогою цієї книги ви назавжди виберетеся з боргової ями і зміните своє життя.

ЗА ДОПОМОГОЮ ЦІЄЇ КНИГИ - ВИ ЗМОЖЕТЕ:

  • навчитися грамотно переглядати умови погашення боргів;
  • скласти чіткий план того, як віддати всі свої борги;
  • створювати джерела доходу і правильно розподіляти накопичення.

Книга «Как освободиться от долгов и начать жить» Сергія Розвадовського - це 12 чітких кроків для звільнення від боргів. У ній автор ділиться інструментами, які допоможуть реструктуризувати борги. З її допомогою ви навчитеся спілкуватися з кредиторами, розподіляти свої ресурси і жити вільно.

Гроші часто скручують життя людей в баранячий ріг. Одне з найскладніших випробувань у житті людини - це борги!
Чи можна прожити життя без боргів? Ні!
Чи можна позбутися від боргів? Так!
Книга «Как освободиться от долгов и начать жить» розповість вам про те, як у людей виникають усвідомлені і не усвідомлені борги. Ви дізнаєтеся, як розставляються пастки внаслідок яких людина потрапляє в борги. З книги ви дізнаєтеся, як маркетинг заплутує людину з метою видавити з нього «останні соки» і як за допомогою боргів у людини забирають свободу.

Ця книга про 12-ть кроків звільнення від боргів. У ній описані прості практичні покрокові алгоритми того, як піти від боргів раз і назавжди. Це не посібник про багатих людей. Коли ви зробите все, що тут написано, ви перейдете на наступний рівень.

Книга Сергія Розвадовського навчить вас створювати правильний психологічний настрій і активувати силу для ведення «важких переговорів». Ця книга про те, як звільнитися від боргів, почати жити і радіти життю.

У книзі автор дає чіткі механізми звільнення від боргів. Більш того, вона вчить вас цінувати ресурси і розпоряджатися ними правильно. Гроші - велике благо для людства і для вас особисто. Не розкидайтеся ними даремно. Ви заслуговуєте на те, щоб бути собою, проживши довго і щасливо.

Про автора

Сергій Розвадовський - бізнес-тренер, успішний бізнесмен, мільйонер. Президент лідируючої компанії в сфері корпоративного навчання в СНД - «I'M trainings». Тричі був банкрутом. Більше 15 років досвіду проектного менеджменту в різних сферах. Професійний оратор, фахівець ключових виступів. Акціонер компанії «Острівці здоров'я» чисельністю партнерів 500 осіб, що має 140 підрозділів в 5 країнах. Власник 3 великих девелоперських проектів. Сергій Розвадовський, як ніхто інший знає, як грамотно розпоряджатися фінансами. Прочитавши його книгу, ви зможете перевернути життя на 180 градусів.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре