КНИГА ТИЖНЯ "Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей" - 298 грн
Артикул: 870351

Как навести порядок в финансах компании. Практическое руководство для малого и среднего бизнеса

Автор: Снежана Манько
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6985-1,  

 

 
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 248
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170х240 мм (середній формат)
Рік першого видання: 2019
305 грн
Є в наявності

"Всім підприємцям цікава тема збільшення чистого прибутку - особливо особистої чистого прибутку. Коли я впровадив в своїй компанії фінансове планування і управлінську звітність, прибуток виріс майже в 2 рази, бізнес став більш стійким і стабільним. Книга Сніжани Манько - це практичний посібник з вибудовування системи фінансово-управлінської звітності в компаніях малого і середнього бізнесу. Прочитавши її ви отримаєте необхідні знання, інструменти та чіткий план дій для реалізації даного завдання ". Сергій Карнаухов, підприємець, генеральний директор компанії «МедРегЕксперт» "Я не знаю жодного досвідченого підприємця, який не побував би в касовому розриві.

Коли йому не вистачає грошей на зарплати, на виплати підрядникам, на офіс ... Мовчу навіть про власні розваги і їжу. Зневажливе ставлення до цифр і фінансового управлінського обліку - причина цих проблем. Вихід - налаштувати облік фінансів у своїй компанії. Коли ця задача вирішена, стає цікаво спостерігати, яка насправді зароблена прибуток, коли виводити гроші, а коли не можна ні в якому разі, навіть якщо вони є на балансі! Мені розібратися з фінансами допомогла Сніжана Манько. У своїй книзі вона просто і зрозуміло розповідає, як налагодити облік фінансів, скласти фінансовий план, працювати з показниками, щоб убезпечити компанію і себе від касових розривів і фінансових проблем ".

Михайло Гребенюк, підприємець, засновник і методолог #GrebenukResulting "Ми в компанії йшли в мінус і вийшли з нього, взявши під контроль фінансові показники. Причини збитків були різні, але ключова - відсутність управлінського обліку, його некоректне ведення і нерозуміння. Ситуація змінилася, коли я познайомився зі Сніжаною Манько. Спочатку вона навчила фінансів мене, потім консультувала нашу компанію по автоматизації і впровадження управлінського учeтом. Ця книга про те, як влаштовані фінанси компанії, як планувати і відслідковувати фінансові показники, як впровадити і використовувати звітність і бюджети для управління бізнесом. Рекомендую до прочитання підприємцям, керівникам і фінансистам, які працюють в малому і середньому бізнесі ". Олександр Проскурін, підприємець, генеральний директор компанії «НОВА-ТРАК» Про що книга Без розуміння реальних фінансових показників неможливо стабільно вести і розвивати бізнес. У великих компаніях це знають. Фінанси в них налагоджені і автоматизовані, а фінансові показники менеджери використовують як приладову дошку в керуванні літаком. У малому і середньому бізнесі керівники найчастіше працюють «по відчуттях», а не за фактичними показниками, чим завдають бізнесу чималої шкоди. Книга допоможе вам розібратися у фінансовій звітності, управлінському обліку і фінансовому плануванні.

Ви навчитеся автоматизувати фінанси в компаніях малого і середнього бізнесу, а також створювати і розвивати відділи фінансів, щоб управляти компаніями через фінансові показники. Чому книга гідна прочитання
• Грамотно складена фінансова звітність - важливий елемент успіху будь-якого бізнесу.
• У малому і середньому бізнесі особливо важливо відстежувати потік грошових коштів, і не покладатися на суб'єктивні відчуття керівників.
• Автор простим і зрозумілим для «нефінансистів» мовою пояснює основи фінансового планування і управлінського обліку - це рідкісна і цінна інформація.

Хто автор
Сніжана Манько - консультант з корпоративних фінансів. Співзасновник і методолог проекту Fin-Skill.ru (онлайн-школа фінансів та фінансових менеджерів). Підприємець, кандидат економічних наук, володар міжнародної кваліфікації ACCA в сфері фінансів. Автор і спікер по темі управління фінансами компаній в малому і середньому бізнесі.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре