КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 866563

Как научиться оптимизму. Измените взгляд на мир и свою жизнь (м'яка обкладинка)

Автор: Мартін Селигман
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпина: психологія та філософія
ISBN: 978-5-9614-6855-7,  

 

 
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 544
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 115х165 мм (середній формат)
Рік першого видання: 2020
138 грн
Є в наявності

Про що книга
Світ не робить нам поблажок, і часом навіть сильні духом люди здаються під натиском щоденних завдань і проблем. Ми все частіше зараховуємо себе до армії песимістів і миримося з тим, що далі буде тільки гірше. Мартін Селигман - живий класик психології - стверджує, що песиміста можна навчити бути оптимістом, причому не легковажними прийомами, а шляхом свідомого набуття нових навичок. Його методика допомогла тисячам людей подолати свій песимізм і депресію, яка є супутником негативних думок, знайти свободу будувати своє життя так, щоб вона приносила задоволення і вела до звершень. Ця книга навчить вас усвідомити ваш внутрішній світ і те, як він впливає на ваше життя. Змінити свій настрій, позбутися від поразок. Допомогти своїм дітям освоїти спосіб мислення, який стимулює оптимізм.

Чому книга гідна прочитання

  • Книга корисна перш за все тим, що дає адекватне уявлення про позитивної психології «з перших рук», а також тим, що:
  • Пропонує корисні рекомендації по налагодженню власного життя, якщо вона раптом не склалося і не радує так, як хотілося б;
  • Допоможе вам визначити, наскільки ви або ваші близькі схильні до песимізму (якщо взагалі схильні);
  • Познайомить вас з методом, який допоміг вже тисячам людей позбавитися від хронічної схильності до песимізму і депресії, яка є її логічним продовженням. Книга дозволить вам побачити власні недоліки в новому світлі.

Хто автор
Мартін Селигман - американський психолог, основоположник позитивної психології. Директор Центру позитивної психології в Університеті Пенсільванії.
Навчався в Прінстонському університеті, де вивчав спочатку філософію, а потім захопився психологією. У 1973 році отримав диплом психолога в університеті Пенсільванії, а потім протягом 13 років вів програму клінічних досліджень на факультеті психології цього університету.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре