Артикул: 73694
Бестселер

К выступлению готов! Презентационный конструктор

Автор: Радислав Гандапас
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00117-301-4,  978-5-00057-334-1

 

 
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 192
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Тип видання: 7-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Рік першого видання: 2015
375 грн
Знижка 37 грн
338 грн
Є в наявності

Про книгу

Ця книга написана російським автором і найкраще відповідає російським корпоративним традиціям. Радислав Гандапас багато років працює з вітчизняними бізнесменами та чиновниками і знає, які неписані закони працюють в цьому середовищі. Крім того, він досвідчений викладач, відомий бізнес-тренер, і може навчити читача готувати презентації легко і невимушено.

Ні в школі, ні у вузі вас не навчать тому, як зробити гарну презентацію. Однак найкраща бізнес-ідея залишиться порожньою фантазією, якщо ви не зумієте донести її до своїх партнерів. Чи не буде чіткого і ефектного виступу - не буде і нового проекту або угоди. Як продемонструвати свої ідеї і досягнення, не наробивши помилок? Як скласти текст виступу, в якому немає нічого зайвого, і є все, що потрібно? Як перетворити проведення презентацій з прикрого обов'язку в засіб просування кар'єри? У своїй новій книзі зірка російських бізнес-тренінгів Радислав Гандапас навчить вас простому і зрозумілому способу підготовки презентацій.

З книги ви дізнаєтеся:

  • Як створити працюючу презентацію, яка на 100% виконає свої завдання;
  • Як скласти текст виступу, в якому немає нічого зайвого і є все, що потрібно;
  • Як спонукати слухачів зробити саме те, чого ви від них хочете;
  • Як уникнути прикрих помилок і помилок;
  • Як реагувати на питання аудиторії;
  • Як правильно працювати з мікрофоном;
  • Як підтримувати баланс між раціональними та емоційними аргументами, і як цей баланс свідомо порушувати.

Для кого ця книга?

Для всіх, кому доводиться виступати перед аудиторією і розповідати про свої проекти. Обов'язкове читання для менеджера будь-якого рівня і профілю роботи.

Для тих, хто веде будь-які переговори - адже переговори є міні-презентаціями.

Цей конструктор також буде корисний спічрайтерам - тим, хто пише промови, але сам з ними не виступає.

Від автора

Під презентацією сьогодні багато хто розуміє її візуальну, допоміжну частину. Роль виступає в цьому випадку зводиться до читання тексту зі слайдів. Наче в залі сидять сліпі упереміж зі зрячими, і потрібно догодити всім. Презентатор дивиться на екран разом з учасниками і відтворює їм текст, як мама читає маленьким дітям титри до діафільмів ... Презентація - унікальний захід, коли ви можете безпосередньо контактувати з людьми, від рішення яких може залежати весь сенс вашої роботи або навіть життя. Ви можете управляти їх емоційним станом, думкою. І бачити, відчувати, як ця думка змінюється. Ми так часто втрачаємо цю можливість! Мені захотілося формалізувати процес створення презентації і запропонувати діловим людям презентаційний конструктор - матрицю, що дозволяє самостійно готувати текст будь-якого виступу.

"Фішка" книги

Книга побудована за принципом «зроби сам». Візьміть з неї ті шматочки, які підходять саме вам, і складіть їх разом - презентація готова! Ще одна фішка - завдання читачеві. Але це не просто абстрактні завдання заради повторення пройденого - виконуючи їх, ви почнете застосовувати отримані знання в реальному житті і відразу ж переконаєтеся, наскільки дієві поради автора!

Про автора

Радислав Гандапас - найвідоміший в Росії бізнес-тренер в області лідерства. Автор 6 книг і 11 фільмів, а також величезної кількості статей з питань публічних виступів, ораторського мистецтва, психології бізнесу, імідж-технологій і корпоративної культури.

Закінчив філологічний факультет Одеського державного університету, отримавши диплом вчителя російської мови та літератури. Працював викладачем в школі, заступником директора Будинку вчених в Одесі. У 2000 році переїхав до Москви, а в 2004 - заснував центр «Академія ораторського мистецтва».

Радислав провів близько 1 000 тренінгів, в яких взяли участь понад 100 000 чоловік. Серед тим його оригінальних тренінгів «Ораторське мистецтво», «SelfMadeMen», «Професійний і особистий успіх», «Харизма лідера», «Хрест лідера». Радислав не тільки найвідоміший, але і найтитулованіший бізнес-тренер нашої країни: він був тричі визнаний кращим у своїй професії.

Радислав консультує громадських і політичних діячів, а також менеджерів вищої ланки великих компаній як в Росії, так і за кордоном. Лауреат Книжкової премії Рунету 2013.

Цитати з книги

Крок номер нуль
Як тільки ви дізналися, що вам належить виступити з презентацією, скажіть собі: «Супер !!!» Не треба пояснювати собі, чому це саме так. Зрозуміло, що презентація дозволить вам краще розібратися в питанні, влаштувати собі піар, отримати просування по службі і так далі і тому подібне. Але раціональних пояснень не потрібно. Просто скажіть собі: «Супер!» - І простежте, щоб інтонація була відповідною.

Мета і результат презентації
Метою спонукальних промов є якась дія, до якого схиляють аудиторію. Мета ритуальних промов - почуття, емоції аудиторії. Мета інформуючих промов - розуміння аудиторією нової інформації або зміна думки про відому. Результатом презентації є дія аудиторії по відношенню до презентованих об'єкту.

Що робити? Подумати!
Які аргументи можуть аудиторію переконати? Які факти і ідеї можуть її відштовхнути? Які прийоми і ходи припустимі в презентації, а яких краще уникати? Які слова і вирази не варто використовувати, а які стануть в нагоді? Які образи задіяти при підготовці візуальної частини презентації? Які приклади, жарти, анекдоти будуть доречні і зрозумілі? На яких значущих для цієї аудиторії персон мені слід посилатися?

Скільки репетирувати?
Здоровий глузд підкаже вам відповідь, скільки разів і в якому випадку слід прорепетирувати виступ. Однак додам, що недорепетіровать іноді краще, ніж перерепетіровать. У другому випадку можна перегоріти, розгубити кураж. Так що знайте міру. Підготовка презентації повинна не більше ніж на 50% складатися з роботи над її змістом і не менше ніж на 50% з репетицій.

Наочна візуалізація
«Це стадіон «Уемблі» з висоти пташиного польоту. На ньому зараз сто тисяч глядачів. А це сто стадіонів «Уемблі». На них в сумі десять мільйонів чоловік. Саме стільки у нас абонентів, і кожен з них в середньому один раз на добу дзвонить в наші колл-центри». У залі пролунав вигук подиву.

Повернення до початку
Це гарний варіант укладення. За його використання я відразу впізнаю професіонала. Прийом полягає в наступному: в кінці свого виступу оратор нагадує аудиторії слова, якими розпочав презентацію. Або завершує анекдот (історію з життя), розпочатий у вступі, але обірваний з обіцянкою дорассказати в кінці презентації.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре