Артикул: 77960

Издержки вниз – продажи вверх. 78 проверенных способов увеличить вашу прибыль

Автор: Боб Файфер
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00057-496-6,  

 

 
Оригінальна назва: Double Your Profits: 78 Ways to Cut Costs, Increase Sales and Dramatically Improve Your Bottom Line in 6 Months or Less
Рік видання: 2015
Кількість сторінок: 160
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання:
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 2 000
Перекладач: Ірина Петровська
Тип видання: 4-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Вікові обмеження: 12+
380 грн
Знижка 38 грн
342 грн
Є в наявності

Про книгу

Боб Файфер, глава власної консалтингової фірми, багато років працював з компаніями зі списку Fortune 500, стверджує, що керівник, що дотримується його порад, збільшить прибуток свого підприємства мінімум удвічі. Рекомендації автора не вимагають від читача спеціальної бізнес-освіти і призначені для компанії будь-якого віку і розміру, так як «засновані на здоровому глузді» і дуже прості в реалізації.

Цінність цієї книги довів справою не хто інший, як знаменитий Джек Уелч. Свого часу він замовив спеціальний тираж - три тисячі примірників. І роздав своїм менеджерам, визнавши це найкращим способом показати їм, як, власне, потрібно працювати.

Про що ця книга

  • Про те, яким чином керівник може швидко і з гарантією оптимізувати роботу компанії. Тобто збільшити її прибуток. Звідки гарантії? Автор довгий час консультує компанії зі списку Fortune 500 і до того ж володіє власним бізнесом, був час випробувати і переконатися. Це по-перше.
  • По-друге, вийде у всіх, хто візьметься. Поради Боба Файфер не вимагають від читача ні бізнес-освіти, ні багаторічного досвіду роботи на керівних посадах. Що точно буде потрібно - так це деяка рішучість і навіть жорсткість: деякі з пропонованих заходів вжито делікатно називати непопулярними. Але в ефективності їм не відмовиш.

Сам Файфер обіцяє видимий стійкий ефект протягом півроку. Якщо рішучості у вас дістане (а в кризові часи її зазвичай додається), вийде і швидше. До речі, подвоєння прибутків з англійської назви книги - це, по Файфер, МІНІМУМ, на який ви маєте право розраховувати.

Чому ми вирішили видати цю книгу

Джек Уелч запевнив у тому, що вона слушна, а криза - в тому, що актуальна

Для кого ця книга

  • Для початківців та досвідчених бізнесменів
  • Для тих, чия компанія переживає важкі часи
  • Для тих, хто впевнений, що його фірма працює на межі можливостей
  • Для керівників, які хочуть витрачати менше, а заробляти більше


фішка книги

Wimm-Bill-Dann і Дженерал Електрик замовили спецтираж для своїх співробітників.

Від автора

Стиль керівництва, яким повинен опанувати керуючий для успішного скорочення витрат і збільшення доходів компанії, досить простий і в той же час досить складний для здійснення на практиці.
Більшість рекомендацій прості і зрозумілі, так як засновані на елементарному здоровому глузді. Чому ж так мало підприємців та менеджерів користуються ними, щоб підвищити прибутковість своєї фірми?
Перш за все тому, що далеко не всі підприємці та керівники дійсно піклуються про отримання високого прибутку. А ті, хто прагне до підвищення прибутку, не відповідають наступного необхідній умові: їм не вистачає цілеспрямованості і обов'язковості, твердості і послідовності у застосуванні рекомендованих заходів. Підприємець, який бажає подвоїти (або потроїти) свої прибутки, повинен бути цілеспрямованим, послідовним, жорстким і справедливим, він повинен прагнути сам і орієнтувати своїх службовців піднятися над середнім рівнем і стати кращим. Це плюс послідовне виконання запропонованих рекомендацій - те, що відокремлює вас від подвоєною прибутку. Іншими словами, якщо ви дійсно хочете добитися різкого підвищення прибутку і готові до жорстких рішень, ви досягнете цього.
Так що сядьте зручніше і розслабтеся: книга читається легко і швидко, а прибутку чекають вас буквально за рогом.

про автора

Боб Файфер - глава консалтингової фірми Fifer Associates LLC, заснованої ним в 2000 році. До цього протягом п'ятнадцяти років він очолював компанію Kaiser Associates, Inc., що виросла його керівництвом з скромного стартапу в компанію світового масштабу з офісами по всьому світу від США до ПАР. Метою Fifer Associates LLC також є в першу чергу підвищення прибутку компаній-клієнтів, незалежно від масштабу і галузі.

Боб Файфер виріс в Нью-Йорку. Він отримав ступінь бакалавра в галузі економіки в Гарвардському коледжі і пізніше MBA cum magna laude (з великою похвалою) в Гарвардській школі бізнесу. За двадцять вісім років Боб Файфер допоміг своїми рекомендаціями більш ніж ста компаніям зі списку Fortune 500, а також безлічі більш дрібних компаній і фірм.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре