КНИГА ТИЖНЯ - "Agile-маркетинг". Ціна - 108 грн
Артикул: 984805

Исполнение. Система достижения целей (м'яка обкладинка)

Мягкая обложка 189 грн
Автор:
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпіна. Бізнес
ISBN: 978-5-6042879-6-5,  

 

 
Дод.автор: Рэм Чаран
Оригінальна назва: Execution: The Discipline of Getting Things Done
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 344
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Перекладач: Т. Таланов
Вікові обмеження: 0+
Рік першого видання: 2019
189 грн
Є в наявності

Книга про те, як вибудувати систему виконання завдань, будувати амбітні плани і домагатися їх втілення в життя. Багато керівників надають дуже велике значення загальної стратегії і глобальним перспективам розвитку, але не беруть до уваги механізми практичного виконання задуманого, відносячи їх до тактичної роботі, якою повинні займатися підлеглі. Книга розповідає про те, як впровадити культуру досягнення результату на всіх рівнях менеджменту.

Чому книга гідна прочитання

Вона вчить тому, як освоїти найважливіший навик сучасного керівника - мистецтво доводити рішення до виконання.
Автори об'єднали кращі досягнення в теорії і практиці бізнесу і зібрали приклади і історії успіху або провалу найбільших компаній.
У книзі є безліч практичних порад, як перебудувати організацію і процеси таким чином, щоб дисципліна виконання стала складовою частиною корпоративної культури.

Хто автори

Ларрі Боссіді з 1991 по 1999 рік був головою ради директорів і генеральним директором компанії AlliedSignal, а в грудні 1999 року після її злиття з Honeywell International став головою ради директорів і генеральним директором об'єднаної компанії Honeywell International.
Рем Чаран - радник генеральних директорів і топ-менеджерів різних компаній, від невеликих до вхідних в список Fortune 500, автор кількох книг і безлічі статей для журналів Harvard Business Review і Fortune. Має ступінь доктора філософії і диплом МВА Гарвардської школи бізнесу. Викладав в Гарвардському і Північно-Західному університетах.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре