КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 880979

Искусство трейдинга. Практические рекомендации для трейдеров с опытом

Автор: Ренат Валеев
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-7074-1,  

 

 
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 247
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170х240 мм (середній формат)
Додатково: ч/б схеми, графіки, діаграми
Рік першого видання: 2019
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу
Реальні трейдери з реальною історією не пишуть книги, вони люблять тишу. Ця книга - виняток. Уважно поставтеся до написаного тут.

Все розбагатіти на ринку не зможуть. Але якщо насіння цих знань впадуть на родючий грунт, то вони можуть виявитися дуже корисними для читача, який хоче максимально досягти успіху на біржі за мінімальний час.

Тимофій Мартинов
засновник найбільшого в Росії спільноти для інвесторів smart-Lab.ru, фінансовий експерт, автор книги «Механізм трейдингу».

Цитата
Основна складність трейдингу в тому, що ваш головний ворог в цій грі - ви самі. Тут доводиться боротися з проявами власних негативних особистих якостей. Досягти успіху на цьому терені, зробити це не випадково і не раз - значить ні багато ні мало подолати свою людську природу, стрибнути вище голови, т. Е. Зробити майже неможливе. Якщо ви налаштовані серйозно і готові довго битися над поставленою метою, я захоплений вашою відвагою і щиро сподіваюся, що моя книга допоможе вам.


Про що книга
Книга присвячена позиційному трейдингу і орієнтована на трейдерів з досвідом практичної роботи не менше року. Акцент зроблений на методах управління капіталом і психології трейдингу, так як саме ці складові визначають довгостроковий успіх. Автор книги Ренат Валєєв має більш ніж 10-річний досвід роботи на фінансових ринках, у тому числі п'ять років був трейдером в Центральному банку РФ, де входив в команду, що відповідає за управління валютними резервами. У 26 років він став найбільшим за обсягом операцій валютним трейдером в країні.

Матеріал книги в основному базується на прикладах з валютного ринку, але по суті є універсальним. Рекомендації, наведені тут, можуть бути застосовані і до ринку Forex, і до ринку акцій, і до ф'ючерсах, і до сировини, і до ринку криптовалюта.

Чому книга гідна прочитання

  • Майже всі книги з трейдингу не йдуть далі опису базових інструментів технічного аналізу; однотипні допомоги не підходять просунутим трейдерам. Ця книга пропонує новий матеріал для тих, хто націлений продовжити своє навчання.
  • Для новачків книга стане оригінальним путівником по практичним аспектам жорстокої біржової гри, для досвідчених трейдерів - плацдармом для вдосконалення власного підходу до торгівлі.
  • Книга нестандартна - максимально врятована від викладу всього того, що тисячу разів описано в інших місцях.
  • Вона написана простою мовою, в ній немає води.
  • Книга повністю прикладна, її мета - принести по можливості максимальну практичну користь
  • У книзі багато графіків: матеріал, представлений візуально, легше засвоїти.


Хто автор
Ренат Валєєв - CFA charterholder, трейдер.Больше 10 років торгує акціями, ф'ючерсами, опціонами, валютою. Успішно торгував на NASDAQ. Випускник економічного факультету МДУ імені М.В. Ломоносова, має кваліфікаційний атестат ФСФР 1.0. Працював в компанії Ernst & Young в групі підвищення ефективності бізнесу, в Центральному банку РФ був валютним трейдером в відділі, відповідальному за управління валютними резервами.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре