КНИГА ТИЖНЯ - "Правила развития мозга вашего ребенка. Ціна - 213 грн
Артикул: 979717

Искусство думать. Латеральное мышление как способ решения сложных задач (м'яка обкладинка)

Автор: Едвард де Боно
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпіна: саморозвиток
ISBN: 978-5-9614-2612-0,  

 

 
Оригінальна назва: Lateral Thinking: An Introduction
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 192
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 120х165 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Рік першого видання: 2019
Товар закончился
Немає в наявності

Про що книга «Мистецтво думати: Латеральное мислення як спосіб вирішення складних завдань»
Не всі завдання, які ставить перед нами життя, можуть бути вирішені за допомогою логіки. Іноді щеплений нам в дитинстві навик мислити послідовно виявляється марний, тому що потрібно задіяти інший тип мислення - творчий, або латеральний. Використання ментальних технік Едварда де Боно, всесвітньо відомого розробника і популяризатора методики латерального мислення, ефективно в бізнесі, творчості, особистому житті. Уміння мислити гнучко, дивитися на проблему з різних точок зору і знаходити рішення раніше інших - необхідні сьогодні навички, без яких не досягти особистого і професійного успіху. Автор розкриває безліч секретів техніки латерального мислення, показуючи на конкретних прикладах, як саме воно працює.

Чому книга «Мистецтво думати: Латеральное мислення як спосіб вирішення складних завдань» гідна прочитання

  • Вона написана творцем теорії латерального мислення, всесвітньо відомим популяризатором нестандартних методів рішення складних завдань Едвардом де Боно, кожна книга якого на цю тему незмінно стає бестселером.
  • Книга допоможе вам розвинути у себе здатність мислити непересічно і навчитися справлятися з головоломками, які щодня підкидає життя.
  • Познайомившись з методикою латерального мислення, ви зовсім скоро почнете з успіхом застосовувати цю навичку на практиці: в роботі, навчанні і просто в повсякденному житті - і відкриєте в собі здатність дивитися на багато речей інакше - ця книга дійсно допомагає розширити свідомість.

Хто автор
Едвард де Боно - доктор наук, доктор медицини і експерт №1 в світі в області латерального мислення. У різний час обіймав посади в університетах Оксфорда, Лондона. Його ім'я стало символом нового способу мислення і творчого підходу до вирішення завдань. Едвард де Боно написав безліч книг, які були перекладені на 34 мови. За консультаціями до нього звертаються нобелівські лауреати та світові політичні лідери.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре