КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 824676

Инновационный менеджмент

Автор: Колектив авторів HBR
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6587-7,  

 

 
Оригінальна назва: HBR's 10 Must Reads on Innovation
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 206
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145x215 мм (середній формат)
Перекладач: Миронов П.
Рік першого видання: 2019
313 грн
Є в наявності

Про що
Harvard Business Review - провідний діловий журнал у світі. Представляємо новий випуск серії «HBR: 10 кращих статей», присвячений проблемам інноваційного менеджменту. Кожна компанія рано чи пізно стикається з необхідністю впроваджувати щось нове, інакше її неминуче чекає стагнація і програш конкурентам. Із сотень статей журналу HBR редактори цієї серії відібрали найкорисніші та актуальні.

Ви дізнаєтеся, як створювати інновації і управляти ними, як можна витягти ідеї для інновацій з повсякденного робочого рутини, чому для оцінки ефективності інновацій не слід використовувати стандартні фінансові показники і які критерії використовувати слід.

На прикладах таких великих гравців, як General Electric, BMW і 3M, автори пояснюють, як інтегрувати команду інноваційного проекту в структуру компанії, і викривають міфи і розвіюють страхи, пов'язані з інноваційним процесом в бізнесі.
Особливості

  • Інновації - необхідна свіжа кров для будь-якої компанії. Навчіться бачити потенційні інновації всюди.
  • Дізнайтеся, як бути більш гнучким при впровадженні інноваційних проектів, щоб оперативно реагувати на будь-які зміни в бізнес-середовищі.
  • Кращі статті про інновації та їх реалізації в одному місці - більше не треба збирати добірку Harvard Business Review і читати Короткий зміст.
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
разом з цим товаром купують