ЦІНА ТИЖНЯ "Блокнот «Tse Tobi» (чорний)" - 425 грн
Артикул: 709322

Імперія. Як Британія вплинула на сучасний світ

Автор: Ніл Ферґюсон
Видавництво: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7866-27-4,  

 

 
Оригінальна назва: Empire: How Britain Made the Modern World
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 440
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 1000
Перекладач: Катерина Диса
Додатково: Закладка-мотати, кольорові вставки
Рік першого видання: 2020
295 грн
Є в наявності

Держава, що правила чвертю населення планети й домінувала майже на всіх океанах, безповоротно змінила світ. Саме британський імперіалізм подарував підкореним країнам телеграфний кабель, маршрути пароплавів, залізничне сполучення і, хоч як парадоксально, ідеї свободи та рівності. Проте з другого боку, завойовники поширили рабовласництво, расизм, експлуатували та пригноблювали інші народи й культури.


ЧОМУ ВАРТО ПРОЧИТАТИ КНИЖКУ «ІМПЕРІЯ»
У цій книжці історик Ніл Ферґюсон переосмислює вплив Британії на сучасний світ і дає відповіді на провокативні питання: яким був би сучасний світ без Британської імперії та хто тепер посідає місце найпотужнішої держави. Автор захопливо розповість вам про чотири століття історії Сполученого Королівства й покаже, що дала Британія сучасному світові та які наслідки імперіалізму відгукуються англійцям досі.

ПРО АВТОРА
Ніл Ферґюсон — британський історик, журналіст, старший науковий співробітник Гарвардського і Стенфордського університетів. Автор 14 книжок, зокрема бестселерів «Цивілізація», «Еволюція грошей», «Площі та вежі» (українською вийшли у видавництві «Наш формат»), редактор у Bloomberg Television, оглядач Newsweek.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре