КНИГА ТИЖНЯ "Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей" - 298 грн
Артикул: 984838

"Игра престолов" и психология: Душа темна и полна ужасов

Автор: Трэвис Лэнтли
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-2056-2,  

 

 
Оригінальна назва: Game of Thrones Psychology. The Mind is Dark and Full of Terrors
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 316
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Рік першого видання: 2019
264 грн
Є в наявності

Про що книга

Що змушує мільйони шанувальників серіалу з нетерпінням чекати нові серії саги, в якій хороші хлопці ніколи не перемагають, а нагородою за честь і подвиг нерідко слугує смерть? Може бути, ми намагаємося вгадати в героях себе?
У цій книзі експерти-психологи і за сумісництвом фанати «Ігри престолів» досліджують мотивації героїв, їхні стосунки, психічні розлади і травми і пояснюють, як все це впливає на їхні вчинки і долі. Погляньте на знайомих персонажів з нової точки зору, спробуйте глибше їх зрозуміти, і улюблена історія (а можливо, ваше власне життя) заграє новими фарбами.

Цитата
"Чому?" - це базове питання, що лежить в основі психології.

Навіщо читати (частково перегукується з фішками)
- Схоже, в персонажах улюблених фільмів ми бачимо власне відображення. Вони дозволяють нам зазирнути в душу настільки глибоко, наскільки в реальному житті ми навряд чи наважимося.
- Експерти-психологи розповідають про мотивацію, відносини, патологіях, збочення і травмах героїв великої саги. І заодно пояснюють, як улюблений серіал тренує мозок і стимулює нестандартне мислення. Дивіться, розбирайтеся і намагайтеся зрозуміти, що рухає героями і вами!

Для кого
Для фанатів "Ігри престолів", любителів психології.

Про редатор-укладача
Тревіс Ленглі - доктор філософії, професор психології, фанат "Зоряних воєн", Капітана Америки, Бетмена і, звичайно, "Ігри престолів". Це вже третій досвід книжкової колаборації д-ра Ленглі з командою захоплених експертів психологів.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре