КНИГА ТИЖНЯ - "Agile-маркетинг". Ціна - 108 грн
Артикул: 834016

Игра Люцифера. Как один человек раскрыл "глобальный заговор", вышел из тюрьмы и стал миллионером

Автор: Бредлі Біркенфельд
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6609-6,  

 

 
Оригінальна назва: Lucifer's Banker: The Untold Story of How I Destroyed Swiss Bank Secrecy
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 310
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170х240 мм (середній формат)
Рік першого видання: 2018
367 грн
Є в наявності

Бредлі Біркенфельд - той самий чоловік, який першим розкрив усі таємниці «чорного» швейцарського банківського бізнесу. Книга «Гра Люцифера» розповідає історію цього великого викриття.

Показання Бредлі Біркенфельда привели до широкомасштабного розслідування діяльності швейцарського банку UBS і інших банків, які сприяли приховуванню від американського уряду величезних сум податків. Завдяки Біркенфельда казначейство США змогло повернути в країну більше 12 мільярдів доларів у вигляді податків, штрафів та інших санкцій, накладених на американських податкових шахраїв, - але сам він, як колишній співробітник банку UBS, був засуджений на 40 місяців тюремного ув'язнення, з яких відбув 31 місяць. Через місяць після виходу на свободу Біркенфельд отримав заслужену нагороду від американського податкового відомства - 104 мільйони доларів.

У книзі «Гра Люцифера» людина, яку називають найзначнішим викривачем фінансових махінацій всіх часів, розповідає свою історію від першої особи. Книга читається як захоплюючий детектив, але буде цікава і тим, хто хоче більше дізнатися про банківську справу і фінансовому бізнесі.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре