КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 709373

Ідентичність. Потреба в гідності й політика скривдженості

Автор: Френсіс Фукуяма
Видавництво: «Наш Формат»
ISBN: 978-617-7863-82-2,  

 

 
Оригінальна назва: Identity: Contemporary Identity Politics and the Struggle for Recognition
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 192
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Українська
Формат : 140х210 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Перекладач: Тетяна Сахно
Рік першого видання: 2020
Мова видання:
250 грн
Є в наявності

Що криється за бажанням жінок отримувати не менше, ніж чоловіки? Визнання власної гідності. Що штовхало чорношкірих американців бойкотувати громадський транспорт у 1950-х? Визнання їхньої значущості. Усе це приклади того, як політика скривдженості впливала на історію. Френсіс Фукуяма переконаний: до змін і рухів призводять не так економічні важелі, як бажання, щоб ідентичність, гідність окремих людей чи груп було визнано. І це підтвердила навіть Революція Гідності 2013–2014 років.

ДЛЯ КОГО КНИГА
Для широкого кола читачів, всіх, хто цікавиться сучасними політичними процесами та стурбований занепадом політичних інститутів, кризою демократичних режимів й приходом до влади популістів.

ЧОМУ ВАРТО ПРОЧИТАТИ КНИЖКУ «ІДЕНТИЧНІСТЬ» ФРЕНСІСА ФУКУЯМИ
Як же прагнення до ідентичності надалі змінюватиме карту світу? Чи зможе суспільне різноманіття підтримувати ліберальну демократію, а не підривати? Відповіді на ці й низку інших питань дає Френсіс Фукуяма, апелюючи до історії, філософії і здорового глузду.

ПРО АВТОРА
Френсіс Фукуяма — американський філософ, політичний економіст і публіцист, професор політології. Очолює Центр розвитку демократії і верховенства права Стенфордського університету.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре