КНИГА ТИЖНЯ "Емоційний інтелект у бізнесі" - 221 грн
Артикул: 84347
Бестселер

И больше не дерись! Как избежать ревности между детьми в семье

Автор: Елізабет Герхардсу
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-5393-5,  

 

 
Оригінальна назва: SoSKEN: Konkurren t eller kompis?
Рік видання: 2016
Кількість сторінок: 232
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 2000
Перекладач: Наргіс Шинкаренко
Додатково: Закладка-мотати
Вікові обмеження: 0+
Рік першого видання: 2016
232 грн
Є в наявності

Цитата

Дорослим не завжди вдається проаналізувати зміни у собі і усвідомити той факт, що найбільше на новоспеченого старшого брата або сестри позначаються зміни, пов'язані не з немовлям, а безпосередньо з ними.
Елізабет Герхардсу


Про що книга

Книга норвезького психолога Елізабет Герхардсу присвячена непростим відносинам братів і сестер в сім'ї. Автор розглядає добре знайомі багатьом проблеми дитячих ревнощів і конкуренції за увагу батьків, важкі конфлікти на тлі дорослішання, ненависть до молодших, яким, з точки зору старших, вічно дістається все найкраще: ласощі, іграшки, подарунки, не кажучи вже про безмежну любов мами і тата. Наводячи приклади з власної 25-річної практики надання психологічної допомоги дітям, підліткам та їх батькам, підтверджуючи свої висновки результатами найбільш об'єктивних сучасних досліджень, Елізабет Герхардсу дає читачам прості і мудрі поради про те, як вести себе з дітьми, щоб вони не конфліктували, а росли люблячими і дружними, вчилися захищати і підтримувати один одного. У простій і довірчій манері автор розповідає про те, як правильно формувати здорову атмосферу в сім'ї, згладжувати вже існуючі конфлікти і не допускати розвитку нових.

Чому книга «И больше не дерись! Как избежать ревности между детьми в семье »гідна прочитання

  •     Вона допоможе краще зрозуміти почуття дітей, у яких з'являється молодший брат або сестра: в книзі описані всі найбільш типові дитячі реакції і дані поради, як батькам краще вести себе при виникненні тих чи інших проблем;
  •     батькам, які самі від себе не очікували, що з появою немовляти стануть настільки дратівливі або полюблять одного з дітей сильніше, поради автора допоможуть розібратися зі своїми почуттями і зрозуміти, що їм робити;
  •     завдяки прикладам, наведеним у книзі, ви зрозумієте, що труднощі такого плану - досить поширене явище і впоратися з ними цілком під силу, якщо ви в цьому дійсно зацікавлені.


Для кого ця книга

Вона адресована батькам, вихователям і психологам.

Хто автор

Елізабет Герхардсу - норвезький психолог, фахівець в галузі клінічної дитячої та підліткової психології. Більше 25 років консультує дітей і батьків в школах, дитячих клініках і лікарнях, читає лекції і допомагає своїм пацієнтам впоратися зі складними психологічними проблемами, а колегам - підвищити професійний рівень.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре