КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 984837

Хватит быть славным парнем! Как добиться желаемого в любви, работе и жизни

Мягкая обложка 162 грн
Автор: Роберт Гловер
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпіна. Бізнес
ISBN: 978-5-9614-2741-7,  

 

 
Оригінальна назва: No More Mr Nice Guy
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 216
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Перекладач: Ілля Попенкер
Рік першого видання: 2019
162 грн
Є в наявності

Про що книга 
Всі ми знаємо таких чоловіків: вони милі і ввічливі, завжди готові прийти на допомогу, часто на шкоду власним інтересам. Навіть самі свідомі близькі славних хлопців не можуть втриматися від спокуси скористатися їх добротою, про них згадують? тільки коли від них щось потрібно, і навіть малознайомі люди їдуть на їх шиї, звісивши ніжки. Але що славні хлопці отримують взамін? Відсутність нормального особистого життя, посередню роботу без перспективи підвищення і натовп псевдодрузів. Що ж робити? Вихід є! У цій книзі ви знайдете дієву програму зцілення від синдрому славного хлопця. Це не просто кілька цікавих ідей, які можна спробувати і забути. Вправи допоможуть славним хлопцям прислухатися до своїх мрій, поглянути в очі власним страхам і звільнитися від них. Пора перестати ховатися за фасадом ідеального сина-друга-колеги і почати отримувати бажане - в любов, секс і життя!

Чому книга гідна прочитання
Ви ж хочете перестати постійно догоджати оточуючим і нарешті почати отримувати від життя бажане? Так в чому тоді питання?
Книга допоможе розібратися в собі позбутися від неефективних моделей поведінки - і для цього не доведеться перетворюватися в закінченого негідника.
Прочитавши книгу Гловера, ви виявите в собі величезний потенціал і знайдете упевненість в своїх силах.

Хто автор
Роберт Гловер - психотерапевт, всесвітньо визнаний експерт по синдрому славного хлопця. За допомогою своєї книги, онлайн-навчання, подкастів, блогу, консультування та роботи в терапевтичних групах доктора Гловера допоміг величезній кількості чоловіків по всьому світу змінити своє життя.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре