Артикул: 876689

Хороший плохой босс: Наиболее распространенные ошибки и заблуждения топ-менеджеров

Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-7078-9,  

 

 
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 349
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Рік першого видання: 2018
Товар закончился
Немає в наявності

Про що книга
O роботі керівників і топ-менеджерів існує багато міфів: «лідерами народжуються», «вся влада зосереджена нагорі», «насправді жінки не хочуть керувати», «бути начальником складно» і їм подібні. Стереотипи відносяться не тільки до особистих якостей керівника, але і до робочих процесів, за які він відповідає. Міфи виникали не на порожньому місці, колись багато хто з цих установок були актуальні, але в наші дні вони безнадійно застаріли.
Однак ця «міфологія» часто заважає продуктивній роботі, погіршує відносини в колективі і не дає керівникові розкрити потенціал - як власний, так і своїх співробітників. Автори книги розбирають 44 найвідоміших міфу про управління і дають докладні інструкції про те, як позбутися від них назавжди.

Чому книга гідна прочитання
• Ви дізнаєтеся найпоширеніші помилки про роботу керівників.
• Ви зможете подивитися збоку на основні процеси управління компанією, проаналізувати недоліки і вибудувати правильну концепцію керівництва.
• У додатку ви знайдете інтерв'ю з видатними фахівцями в області менеджменту.

Для кого ця книга
Книга адресована менеджерам середньої та вищої ланки, а також власникам великого та середнього бізнесу.

Хто автори
Кері Купер - професор організаційної психології та здоров'я в школі управління Ланкастерського університету, почесний доктор Мідлсекського університету, почесний член факультету окупаційної терапії в Королівському коледжі лікарів, почесний доктор наук Університету Шеффілда. Заснував компанію Robertson Cooper Limited.
Стефан Стерн - журналіст Guardian, Independent, Daily Telegraph, письменник, сценарист, запрошений професор в області управління бізнес-школи ім. Каса Лондонського університету.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре