КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 866572

Хорошие девочки отправляются на небеса, а плохие - куда захотят (м'яка обкладинка)

Автор: Уте Ерхардта
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпина: психологія та філософія
ISBN: 978-5-9614-6892-2,  978-5-9614-6854-0

 

 
Оригінальна назва: Gute Madchen kommen in den Himmel, bose uberall hin. Warum Bravsein uns nicht weiterbringt
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 282
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 115х165 мм (середній формат)
Наклад: 15000
Перекладач: Олена Файгль
Серія: Альпина: психология и философия
Вікові обмеження: 0+
Рік першого видання: 2020
120 грн
Є в наявності

Про що книга

Жінкам з раннього дитинства вселяють, що вони повинні бути «хорошими». Їх головне призначення в житті - бути хорошою матір'ю і дружиною. З усім іншим впораються чоловіки. І жінки, самі того не усвідомлюючи, стають залежними. Вони відмовляються від своїх істинних бажань і прагнень в угоду інтересів своїх близьких. Головне - бути поступливішою і бажаною. Ця мета затуляє собою величезну кількість можливостей. Жінка обмежує себе у самовизначенні, незалежності, кар'єрі і у владі. Замість того щоб шукати себе, вона намагається сподобатися оточуючим. Автор цієї книги, розповівши безліч життєвих історій, доводить: лагідні й покірні жінки, відмовившись заради сім'ї і дітей від освіти, кар'єри і взагалі будь-якого розвитку, втрачають свою індивідуальність і стають нецікавими своїм партнерам. Пора вже прокинутися і сказати собі: «Я у себе одна. Чого я хочу насправді? Що відчуваю? Куди йду?», - стати незалежною особистістю, почати реалізовувати свій творчий потенціал і рухатися до нових звершень.

Чому книга гідна прочитання

Автор руйнує усталені в нашому суспільстві стереотипи, які тяжіють над жінками і не дають їм реалізовувати свій творчий, професійний потенціал в повній мірі.
Книга дозволяє поглянути на себе по-новому і зрозуміти, чому не завжди варто бути «хорошою дівчинкою». Чому не варто боятися прояви своєї агресії, невдоволення. А часом навіть корисно з'ясовувати стосунки з близькими.
Книга містить безліч порад про те, як жінці правильно вибудовувати відносини зі своїм партнером, як вести себе з підлеглими.
Всі свої ідеї автор ілюструє на конкретних прикладах з життя.

Хто автор

Уте Ерхардта - відомий психолог, письменник, бізнес-тренер. Близько 10 років займається розробкою авторських програм, спрямованих на підвищення комунікативних здібностей та розвитку лідерських якостей персоналу. Веде приватну психотерапевтичну практику.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре