Артикул: 81418
Бестселер

Харизма лидера

Автор: Радислав Гандапас
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00057-747-9,  978-5-00100-641-1, 978-5-00117-097-6

 

 
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 224
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Наклад: 3000
Тип видання: 5-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Рік першого видання: 2018
Мова видання:
571 грн
Знижка 56 грн
515 грн
Є в наявності

Про книгу

Лідерами сьогодні прагнуть стати багато. Багатьом це вдається за рахунок раціонально продуманих дій і сили волі. Але серед величезної маси людей завжди знаходяться ті, хто має ще й дивною силою - харизмою. Що це за властивість і звідки воно береться? Зумовлена ​​харизма від народження або може бути результатом точного розрахунку? Як звичайні, на перший погляд, люди перетворюються в лідерів, будують своє власне життя, пишуть історію компаній, а іноді - країн і народів? Яку роль в становленні харизми грають сім'я і соціум? Ну і, нарешті, чи можна її - харизму - розвинути?

Автор пропонує досить повне дослідження актуальної теми і дає свої відповіді на багато питань про цю цікаву властивість людської особистості і його зв'язку з лідерськими якостями.

Для кого ця книга

Книга для тих, хто цікавиться питаннями лідерства, для керівників компаній та підрозділів.

Чому ми вирішили видати цю книгу

Тому що ця книга - спроба розвіяти дим і спецефекти навколо явища харизми, відокремити його «механізм» від міфів, і культурних нашарувань. Це спроба осмислити, для того щоб використовувати.

фішка книги

Харизма розглядається як одна зі складових лідерства.

Книга знайомить читачів з картиною внутрішнього світу видатних людей, з фактами з біографій найбільш відомих харизматичних фігур минулого і сьогодення - і, ... дає можливість співвіднести себе з ними.

Від автора

Слово «харизма» оточене сьогодні ореолом містики і скепсису. Однак, ми не можемо не визнати, що явище це існує і люди з харизмою легко домагаються такого впливу на оточуючих, яке і не снилося тим, хто цієї властивості не має. Наука давно вивчає це явище і зараз у нас є можливість побачити, що харизматичний вплив може бути керованим, воно може стати ще одним ресурсом сучасного лідера для досягнення найсміливіших планів не тільки в справі, а й у житті в цілому.

Лідер повинен вміло керувати. А управляти ми можемо тільки тим, що можемо контролювати. Ми можемо контролювати тільки те, що розуміємо.

Харизма не раз допомагала лідерам отримати владу і звести на вершину величі себе і ту групу, яку вони очолили. При цьому харизма була лише інструментом, багаторазово підсилюючим вплив, досягнення лідерів, і віддаючи їхнім зльотам і падінням риси вибраності і унікальності, давала можливість зібратися з силами і знову злетіти.

про автора

Радислав Гандапас - найвідоміший в Росії бізнес-тренер в області лідерства. Автор 6 книг і 11 фільмів, а також величезної кількості статей з питань публічних виступів, ораторського мистецтва, психології бізнесу, імідж-технологій і корпоративної культури.

Закінчив філологічний факультет Одеського державного університету, отримавши диплом вчителя російської мови та літератури. Працював викладачем в школі, заступником директора Будинку вчених в Одесі. У 2000 році переїхав до Москви, а в 2004 - заснував центр «Академія ораторського мистецтва».

Радислав провів близько 1000 тренінгів, в яких взяли участь понад 100 000 чоловік. Серед тем його оригінальних тренінгів «Ораторське мистецтво», «SelfMadeMen», «Професійний і особистий успіх», «Харизма лідера», «Хрест лідера». Радислав не тільки найвідоміший, але і найтитулованіший бізнес-тренер нашої країни: він був тричі визнаний кращим у своїй професії.

Радислав консультує громадських і політичних діячів, а також менеджерів вищої ланки великих компаній як в Росії, так і за кордоном. Лауреат Книжкової премії Рунету 2013.

Цитати з книги

Що таке харизма?
Набравши в пошуковій системі слово «харизма», ми отримаємо масу визначень: «Уміння створити навколо себе ореол». «Уміння переконувати і вести за собою». «Особливий дар, виключні природні здібності людини привертати до себе людей».

трагедія Елвіса
Але порівняйте Алі з іншою зіркою - Елвісом Преслі. Колосальна популярність, але ні осмисленої місії, ні конфлікту з середовищем, ні здатності вести людей за собою. І в цьому, можливо, полягала його особиста трагедія.

Лідер і свобода
Харизматики не тільки бачать світ по-своєму, але і звільняють себе від деяких обмежень, з якими інші люди покірно погоджуються. Харизматичний лідер дозволяє собі винаходити власні цілі, а не приймати ті, що нав'язує суспільство.

Народжуються чи стають?
Чи можна «стати» харизматичним лідером? Відповідь очевидна: так. Вроджена харизма, харизма як дар долі або крові - це міф. Він вигідний людям,що вже володіють владою. Лідери - не виключна раса і не особливий підвид людей.

Ідеологія лідера
Телемагнат Тед Тернер говорив: «Став цілі поза межами своєї досяжності, щоб тобі завжди було заради чого жити». Лідер - це неодмінно мрійник, інженер майбутнього. Його місія масштабна і приваблює своєю сміливістю і величчю.

боротьба лідера
Зрозуміло, не кожен лідер-харизматик - войовничий агресор. Ганді не тримав зброї в руках, але боротьба його була не менше запеклою, а перемога - не менш радикальною, ніж у французьких революціонерів.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують
594 грн 564 грн
+
515 грн 489 грн
=
Економія: 55 грн
1 054 грн