КНИГА ТИЖНЯ "Как завоевывать друзей и оказывать влияние на людей" - 298 грн
Артикул: 865326

Голубая точка. Космическое будущее человечества (мягкая обложка)

Мягкая обложка нет в наличии
Автор: Карл Саган
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Alpina. Popular Science
ISBN: 978-5-91671-862-1,  

 

 
Оригінальна назва: Pale Blue Dot: A Vision of the Human Future in Space
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 516
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 115х165 мм (середній формат)
Наклад: 5000
Перекладач: Олег Сивченко
Рік першого видання: 2019
Мова видання:
Товар закончился
Немає в наявності

Про що книга


Видатний популяризатор науки, прекрасний оповідач, пристрасний пропагандист космосу, провидець, Карл Саган вважає, що прагнення мандрувати і розширювати межі знань, властиво природі людини і пов'язане з нашим виживанням як виду. У його щирою, захоплюючій книзі філософські роздуми переплітаються з захопленими описами тріумфальних досліджень планет і супутників як за участю людини, який відвідував Місяць, так і роботизованих місій. Знайомлячи нас із нашими сусідами по космосу, Саган не просто просвічує і захоплює читача, він
і допомагає зрозуміти, як захистити Землю.

Чарівна ... Запам'ятовується ... Відверта ... Можливо, найкраща книга Карла Сагана.
The Washington Post Book World
Несучи читача далеко в космос ... Саган бачить майбутнє людства на інших зоряних системах. Chicago Tribune
Чарівний, старий добрий Саган!
San Francisco Chronicle


Чому книга гідна прочитання


- Головна науково-популярна книга літа! Книга - подія для всіх, хто цікавиться наукою і космосом. Книга для всіх, хто не розучився мріяти.


- У "Блакитний точці" Карл Саган простежує зачаровує історію підкорення космосу і мріє про майбутнє, коли люди вийдуть за межі Сонячної системи і відправляться в далекі галактики. Ця книга - про мрію, науці
і майбутнє людства.


- Книга розповідає про новий пізнанні, наших координатах, наше місце у Всесвіті і про те, чому (нехай навіть поклик далеких доріг в наш час став набагато тихіше) майбутнє людства-далеко за межами Землі.


- Найвідоміший астроном в світі Карл Саган брав участь у вивченні атмосфери Венери, супутників Юпітера і Урана, розробці космічних зондів і послань інопланетного розуму. Володар Пулітцерівської премії за літературу, медалі NASA і такої кількості нагород, що навіть Меморіальна нагорода за космічні дослідження носить ім'я Карла Сагана. Його нова надихаюча книга про мрію і космосі вперше російською мовою.


про автора


Карл Саган (1934-1996) - мабуть, найвідоміший астроном в світі, який грав одну з провідних ролей в космічній програмі США. Лауреат Пулітцерівської премії, автор численних бестселерів, в їх числі "Космос" - найбільш продавана науково-популярна книга з коли-небудь виданих англійською мовою ( «Блакитна точка» написана вже після "Космосу" і містить масу нових даних, відкриттів і гіпотез) . Сагану присвоєно 22 почесних звання за видатний внесок в науку, літературу, освіту, охорону навколишнього середовища, а також за дослідження наслідків ядерної війни і можливостей використання гонки ядерних озброєнь в мирних цілях.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре