Артикул: 83028
Бестселер

Год, прожитый правильно. 52 шага к здоровому образу жизни (тверда палітурка)

Твёрдая обложка нет в наличии
Автор: Бретт Блюменталь
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-7038-3,  978-5-9614-6050-6; 978-5-9614-5334-8

 

 
Оригінальна назва: 52 Small Changes: One Year to a Happier, Healthier You
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 192
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 105х150 мм (малий формат)
Тип видання: 4-е видання
Рік першого видання: 2017
Товар закончился
Немає в наявності

Цитата

«Змінам потрібен час. Кожна велика перерва складається з багатьох маленьких. Крайнощі не працюють ... »
Бретт Блюменталь

Про що книга «Рік, прожитий правильно: 52 кроку до здорового способу життя»

У мріях про здоров'я і красу мільйони людей по всьому світу дають собі мільйони прекрасних обіцянок, але, стикаючись з відсутністю миттєвого результату, «сходять з дистанції» і втрачають віру у власні сили.

Ставлячи в основу своєї філософії перевірене знання про те, що різкий поворот до здорового способу життя непродуктивний, Бретт Блюменталь розкриває перед читачем суть методики «маленьких змін». Програма, пропонована автором, розрахована на 52 тижні і складається з 52 невеликих змін на краще, кожна з яких обгрунтовує таке і підживлює потребу в подальшому успіху.

Чому книга «Рік, прожитий правильно» гідна прочитання

Книга Бретт Блюменталь адресована тим, хто мріє змінити своє життя і вже вивів на ці мрії сотні понеділків, після яких - суцільні «більше ніколи» і «ніколи більше». Знайоме? Якщо так, ця книга - для вас, і вона допоможе. Змінам потрібен час.
Методика Бретт Блюменталь поєднує в собі як фізичне, так і моральне оновлення особистості: якщо стакан, то наполовину повний, якщо відносини, то здорові, якщо покупки, то з розумом. Подробиці - в книзі.
Кожна глава книги закінчується завданнями для читачів, а також нетривіальним фактом про обговорювану проблему. Наприклад, чи знаєте ви, що у тих, хто регулярно пропускає (!) сніданок, великий ризик розвитку ожиріння?

Хто автор

Бретт Блюменталь - бакалавр і магістр бізнесу в Корнельському університеті, автор бестселера Get Real and STOP Dieting! ( «Будьте реалістами, киньте дієти!»), Засновник і голова правління компанії Be Healthy, Inc.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре