КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 984834

Год, прожитый правильно: 52 шага к здоровому образу жизни

Мягкая обложка 162 грн
Автор: Бретт Блюменталь
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Стиль життя
ISBN: 978-5-9614-2560-4,  

 

 
Оригінальна назва: 52 Small Changes: One Year to a Happier, Healthier
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 540
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Рік першого видання: 2019
162 грн
Є в наявності

Цитата

«Змінам потрібен час. Кожна велика перерва складається з багатьох маленьких. Крайнощі не працюють ... »
Бретт Блюменталь

Про що книга «Рік, прожитий правильно: 52 кроку до здорового способу життя»

У мріях про здоров'я і красу мільйони людей по всьому світу дають собі мільйони прекрасних обіцянок, але, стикаючись з відсутністю миттєвого результату, «сходять з дистанції» і втрачають віру у власні сили.

Ставлячи в основу своєї філософії перевірене знання про те, що різкий поворот до здорового способу життя непродуктивний, Бретт Блюменталь розкриває перед читачем суть методики «маленьких змін». Програма, пропонована автором, розрахована на 52 тижні і складається з 52 невеликих змін на краще, кожне з яких обгрунтовує таке і підживлює потребу в подальшому успіху.

Чому книга «Рік, прожитий правильно» гідна прочитання

Книга Бретт Блюменталь адресована тим, хто мріє змінити своє життя і вже вивів на ці мрії сотні понеділків, після яких - суцільні «більше ніколи» і «ніколи більше». Знайоме? Якщо так, ця книга - для вас, і вона допоможе. Змінам потрібен час.
Методика Бретт Блюменталь поєднує в собі як фізичне, так і моральне оновлення особистості: якщо стакан, то наполовину повний, якщо відносини, то здорові, якщо покупки, то з розумом. Подробиці - в книзі.
Кожна глава книги закінчується завданнями для читачів, а також нетривіальним фактом про обговорюваної проблеми. Наприклад, чи знаєте ви, що у тих, хто регулярно пропускає (!) Сніданок, великий ризик розвитку ожиріння?

Хто автор

Бретт Блюменталь - бакалавр і магістр бізнесу в Корнеллського університету, автор бестселера Get Real and STOP Dieting! ( «Будьте реалістами, киньте дієти!»), Засновник і голова правління компанії Be Healthy, Inc.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре