Артикул: 82312

Главная книга основателя бизнеса. Кого брать с собой, как делить прибыль, как распределять роли и другие вопросы, которые надо решить с самого начала

Мова видання: Російська Англійська

 

 
Автор: Ноам Вассерман
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-4445-2,  

 

 
Оригінальна назва: The Founder's Dilemmas: Anticipating and Avoiding the Pitfalls That Can Sink a Startup
Рік видання: 2014
Кількість сторінок: 364
Палітурка: Тверда палітурка
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Наклад: 3 000
Перекладач: Тетяна Гутман
Додатково: Закладка-мотати
445 грн
Знижка 31 грн
414 грн
Є в наявності

Цитата

Ця книга містить в собі безліч історій відомих підприємців, які буквально «розібрані по кісточках». Читаючи її, я ловив себе на думці, що, роблячи свої минулі проекти, зробив безліч з описаних помилок, а до деяких рекомендацій і висновків довелося доходити на власному (іноді дуже дорогому) досвіді.
Петро Татищев,
продюсер конференції DEMO Europe,
співдиректор Московського відділення The Founder Institute

Про що книга «Главная книга основателя бизнеса. Кого брать с собой, как делить прибыль, как распределять роли и другие вопросы, которые надо решить с самого начала»

Формування команди - найважливіший етап при створенні нового бізнесу. У більшості випадків саме «проблеми між людьми» призводять стартапи до кризи, а іноді і до краху. Книга Ноама Вассермана дає системне рішення, що дозволяє побудувати бізнес на стійкому фундаменті і різко підвищити шанси на успіх.

Ноам Вассерман, професор Гарвардської школи бізнесу, більше 10 років вивчав сотні самих різних стартапів. У цій книзі він розглядає проблеми, які зачіпають засновників компанії, співзасновників, перших найманих співробітників і інвесторів.

Основоположник концепції Lean Startup Стів Бланк вважає цю книгу обов'язковою для прочитання всім засновникам стартапів.

Чому книга «Главная книга основателя бизнеса» гідна прочитання

Ця книга допоможе вирішити важливі для засновника компанії питання, такі як:

  • На якому етапі кар'єри краще створювати стартап?
  • Чи створювати компанію самостійно або знайти співзасновників?
  • Як розподілити акціонерний капітал в команді співзасновників?
  • Як підбирати людей на різних етапах розвитку компанії?
  • Кого залучити в якості співзасновників? Друзів? Родичів? Знайомих? Сторонніх людей? Колишніх колег?
  • Які рішення будуть прийматися в поодинці, а які в команді? І багато інших питань, які необхідно розглянути на самому початку шляху до успішного бізнесу.

Хто автор

Ноам Вассерман - професор Гарвардської школи бізнесу. Уже понад 10 років проводить дослідження в сфері стартапів. Розробив і викладає курс «Дилеми засновників», за що був удостоєний премії HBS і премії «Інновація року - 2010» від Академії менеджменту. У 2011 р курс був названий журналом Inc. одним з кращих по підприємництву.

Ноам є одним з трьох засновників Фонду Кауфмана, який надає стипендії молодим бізнесменам; він неодноразово виступав для членів YPO та інших молодіжних підприємницьких асоціацій.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре