КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 979732

Гиперфокус: Как я научился делать больше, тратя меньше времени

Автор: Кріс Бейлі
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-2581-9,  

 

 
Оригінальна назва: Hyperfocus. How to Be More Productive in a World of Distraction
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 224
Палітурка: М'яка обкладинка
Мова видання: Російська
Формат : 165х235 мм (середній формат)
Перекладач: Таїра Мамедова
Рік першого видання: 2019
270 грн
Є в наявності

Про що книга

Ви заходите в кімнату і раптом розумієте, що геть-чисто забули, навіщо сюди прямували? Приймаючи душ, ловите себе на думці, що проблема, яка мучила кілька днів, вирішується досить просто? Смартфон став чорною дірою, що поглинає ваш час? Автор бестселера «Мій продуктивний рік» Кріс Бейлі у своїй новій книзі розповідає, як управляти найважливішим ресурсом XXI століття - увагою.

Він вивчив безліч статей, поспілкувався з відомими дослідниками уваги, провів власні експерименти і відібрав найефективніші техніки. З їх допомогою ви зможете досягти стану максимальної продуктивності - гіперфокуса, а також навчитеся використовувати режим расфокусировки, який заряджає енергією і допомагає стати креативніше. Завдяки цій книзі ви будете краще концентруватися на важливих завданнях, рідше відчувати себе перевантаженим і приділяти близьким не лише більше часу, але і більше уваги.

Цитати

У сучасному житті більше відволікаючих чинників, ніж будь-коли за всю історію людства. Дослідження показують, що в середньому ми можемо опрацювати за комп'ютером всього 40 секунд, перш ніж нас або перервуть, або відвернуть. (Чи варто говорити, що краще за все ми працюємо, коли приділяємо роботі значно більше 40 секунд.) Я перестав розглядати багатозадачність як стимулюючий прийом і почав сприймати її як пастку і постійне джерело приводів відволіктися. Намагаючись робити багато речей одночасно, ми не даємо собі можливості закінчити ні одне важливе завдання. І я став розуміти, що, глибоко зосередившись лише на одну важливу річ зараз - увійшовши в гіперфокус, - ми стаємо самими продуктивними версіями самих себе.

Основна причина, по якій багато хто з нас відчувають «вигорання», полягає в тому, що ми ніколи не даємо увазі відпочити. Спробуйте просту річ: не беріть з собою телефон, коли наступного разу підете пити каву або обідати. Дайте розуму можливість вільно блукати. Це просте рішення дасть помітний ефект. Якщо не перевіряти телефон кожен раз, коли людина, з яким ви вечеряєте, відлучається з-за столу, вечеря стає набагато більш важливим і таким, що запам'ятовується подією. Влаштувавши своїй увазі перерва, ви звільните простір, необхідне для того, щоб подумати над бесідою і про те, яку роль відіграє у вашому житті співрозмовник.

Навіщо читати

Ви дізнаєтеся все про силу гіперфокуса, просторі вашої уваги і про важливість расфокусировки для творчих осяянь.
Прості вправи та ефективні техніки допоможуть вам якісніше управляти своєю увагою і встигати робити більше за менший час.

Для кого

Для тих, хто хоче навчитися керувати своєю увагою і фокусуватися на важливому в світі, повному відволікаючих чинників.

Про автора

Кріс Бейлі - експерт по продуктивності і автор бестселера «Мій продуктивний рік». Веде блог A Life of Productivity (www.alifeofproductivity.com), виступає з лекціями, в тому числі на TED, і пише статті для таких ЗМІ, як The New York Times, The Wall Street Journal, Harvard Business Review, The Huffington Post, New York Magazine, Fast Company, Lifehacker.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують