Артикул: 921271
Бестселер

Гении и аутсайдеры. Почему одним все, а другим ничего?

Автор: Малкольм Гладуелл
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00146-023-7,  978-5-00100-411-0, 978-5-00057-819-3; 978-5-00117-050-1

 

 
Оригінальна назва: Outliers: the Story of Success
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 224
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Наклад: 4000
Перекладач: О. Галкін
Тип видання: 9-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Серія: МІФ. Особистий розвиток
Рік першого видання: 2018
Мова видання:
Неординарні. Історії успіху..
115 грн
українською мовою
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Життя несправедливе. Гроші, влада, слава і успіх розподіляються серед людей вкрай нерівномірно. Але чому одним все, а іншим нічого? Чи правильно зводити причини успіху тільки лише до особистих якостей, дарованим природою?

Малкольм Гладуелл - перший, хто виявив приховані закони за тим, що завжди здавалося винятково волею випадку. Ці закони пояснюють, чому видатні хокеїсти народжуються, як правило, в січні і практично ніколи - в жовтні; чому азіатським школярам математика дається легше, ніж іншим; чому, щоб стати престижним нью-йоркським адвокатом, потрібно бути євреєм.

Книга показує, що спільного у Білла Гейтса, «Бітлз» і Моцарта і чому їм вдалося переплюнути однолітків. «Генії і аутсайдери» - не посібник «як стати успішним». Це захоплююча подорож у світ законів життя, які ви можете використовувати собі на користь.

Для кого ця книга

Книга сподобається батькам, а також тим, кому цікаво подивитися на звичні речі під незвичним кутом.

Чому ми вирішили видати цю книгу

Це книга видатного таланту в світі документальної літератури. Ми впевнені, що українському читачеві також буде цікаво простежити зв'язок між успіхом і компонентами, від яких він залежить.

Фішки книги

Книга легко читається, налаштовує на оптимізм; вона отримала відмінні відгуки - наприклад, легендарний британський журнал «Економіст» назвав «геніїв і аутсайдерів» «захоплюючим читанням з важливим посилом», а лауреат Пулітцерівської премії Девід Леонхардт написав, що книга «змушує обдумувати спритні теорії дні після прочитання».

про автора

Канадський журналіст, поп-соціолог. У 2005 році Time включив Малкольма Гладуелл в список 100 найвпливовіших людей. Книги та статті Малкольма часто стосуються несподіваних наслідків досліджень в соціальних науках і знаходять широке застосування в науковій роботі, зокрема в областях соціології, психології та соціальної психології. Деякі з його книг займали перші рядки в списку бестселерів The New York Times. У 2007 році Малкольм отримав першу премію Американської соціологічної асоціації за видатні досягнення за звітами в соціальних питаннях. У 2007 році він також отримав почесний ступінь доктора філології Університету Ватерлоо.

Цитати з книги

У чому сила?
Що найбільше цікавить нас в успішних людей? Ми хочемо знати, що вони собою являють, - який у них характер, наскільки вони освічені, який спосіб життя ведуть, якими талантами володіють. Ми впевнені, що особистісні якості допомагають цим людям піднятися на вершину успіху. Але чи так це?

Дитинство Білла Гейтса
Ось як описує шкільні роки сам Білл Гейтс: «Я збожеволів на комп'ютерах. Пропускав уроки. Сидів в комп'ютерному класі до ночі. Програмував по вихідним. Щотижня ми проводили там по 20-30 годин ».

сила людей
Місцеві в Розето, США (іммігранти з Італії), вмирали від старості, а не від серцевих захворювань. Вчені Бруфен і Вульф вивчили все. Дієта? Гени? Як недовірливо їхні колеги взяли доповідь без цифр і таблиць, зате про загадкову і чарівну силу людей, балакунів на вулиці, і поколіннями живуть під одним дахом.

закони світу
За нашими уявленнями, знайти прекрасного студента або прекрасного спортсмена все одно що знайти підходящу модель для подіуму. Треба просто її відшукати, десь же вона живе і ходить. Однак світ все-таки влаштований не так.

Правило 10 000 годин
Що таке 10 років? На цей період розтягуються 10 000 годин навчання. Ці 10 000 годин - чарівне число великої майстерності. Навіть Моцарт - найвідоміший музичний вундеркінд - розкрив себе лише після того, як відпрацював 10 000 годин. Без регулярної шліфування сам по собі талант нічого не означає.

чисте вбивство
Особливе вміння, що дозволяє уникнути покарання за спробу вбивства (або переконати професора перевести вас на денне відділення), психолог Роберт Стернберг охрестив практичним інтелектом: це «знання того, що, коли і кому сказати і як за допомогою цих слів домогтися максимальних результатів».

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре