Артикул: 200502

Гениально! Инструменты решения креативных задач (м'яка обкладинка)

Мягкая обложка 146 грн
Автор: Едвард де Боно
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
Серія: Альпіна: саморозвиток
ISBN: 978-5-9614-2470-6,  

 

 
Оригінальна назва: Serious Creativity: A Step-by-Step Approach to Using the Logic of Creative Thinking
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 567
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 115х165 мм (середній формат)
Вікові обмеження: 0+
Рік першого видання: 2019
146 грн
Є в наявності

Цитата

Дехто може вирішити, що вираз «серйозна творчість» - така ж безглуздість, як «гарячий сніг». Для таких людей творчість асоціюється з повною розкутістю, свободою робити що завгодно або нічого не робити в надії, що ось-ось вас відвідає латеральное мислення (lateral thinking) - метод нестандартного підходу і вирішення завдань. Дійсно, творчість вимагає звільнення від звичних схем і обмежень, від традицій і історії. Але цю свободу набагато легше знайти, використовуючи цілком певні методи, ніж просто сподіваючись на звільнення. Міцний напилок набагато вірніше випустить вас з ув'язнення, ніж пристрасне бажання стати вільним.
Едвард де Боно

Про що книга «Гениально! Инструменты решения креативных задач»

Ця книга знайомить з інструментами і методами, різко підсилюють здатність приймати правильні рішення - як в роботі, так і в особистому житті. У різних випадках ефективні різні методи. В одному випадку варто скористатися методом шести розумових капелюхів, в іншому - методом творчої паузи, а в третьому - застосувати інші інструменти з широкого арсеналу Едварда де Боно, світовий експерт № 1 в області нестандартного мислення.

Чому книга «Гениально! Инструменты решения креативных задач» гідна прочитання

  • Методи де Боно дієві і прості, саме тому ними користуються провідні бізнесмени, відомі політики і геніальні творчі люди в усьому світі.
  • У цій книзі зібрані всі основні методики гуру латерального мислення
  • Чіткі і короткі рекомендації автора допоможуть вам навчитися мислити творчо, навчити цьому близьких і справлятися з проблемами і непростими завданнями за допомогою нетривіальних способів.

Хто автор

Едвард де Боно - доктор наук, доктор медицини і експерт №1 в світі в області латерального мислення. У різний час обіймав посади в університетах Оксфорда, Лондона. Його ім'я стало символом нового способу мислення і творчого підходу до вирішення завдань. Едвард де Боно написав безліч книг, які були перекладені на 34 мови. За консультаціями до нього звертаються нобелівські лауреати та світові політичні лідери.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре