КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: A0000012844

Где живет счастье (тверда палітурка)

Твёрдая обложка 150 грн
Автор: Джоджо Мойєс
Видавництво: «Иностранка»
ISBN: 978-5-389-10970-4,  

 

 
Оригінальна назва: The Peacock Emporium
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 576
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 118х184 мм (середній формат)
Наклад: 10000
Перекладач: О. Александрова
Вікові обмеження: 16+
Рік першого видання: 2019
150 грн
Є в наявності

У автора книжки «Где живет счастье», англійської журналістки і письменниці Джоджо Мойес є свій численний, міжнародний клуб шанувальників. Кожен новий твір миттєво розкуповують.

Вона двічі була лауреаткою престижної премії Асоціації романтичних новелістів. У автора написано 15 романів. «Где живет счастье» – її третій твір. Дія відбувається в маленькому провінційному містечку в Англії. Головна героїня Сюзанна повернулася сюди з чоловіком. Ні у батьків, ні у чоловіка вона не зустрічає розуміння. А ще над нею тяжіє образ її гламурної, зіпсованої, давно померлої красуні матері. Тут вона здійснює свою мрію – відкриває затишний магазинчик, куди люди зазирають, щоб попити найкращу в місті каву. Тільки в магазині вона почувається комфортно, і тільки тут у неї з'явилися друзі. Поступово, все більше дізнаючись про своїх батьків, вона починає розуміти, що відбувається в її житті.

Згодом Сюзанна вирішує свої конфлікти з батьками, з чоловіком, що переживає трагедію і знаходить своє щастя. Сюжет цікавий, написаний з гумором, персонажі яскраві, їх багато і у кожного своя історія, життєві ситуації дуже впізнавані. Книжка читається легко, відірватися важко. Зміст роману змушує задуматися: а де ж живе моє щастя? Це чудова драма про сім'ю і кохання. В позитивних відгуках про книжку «Где живет счастье» читачі відзначають легке оповідання з інтригою, яке дуже приємно читати в дорозі або після важкого трудового дня.

 

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують
+
+
=
Економія: 23 грн
427 грн