Артикул: 77076

Фиолетовая корова

Автор: Сет Годін
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00117-303-8,  978-5-00057-990-9; 978-5-91657-116-5

 

 
Оригінальна назва: Purple Cow
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 160
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Перекладач: В. Подейко
Тип видання: 7-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Рік першого видання: 2018
346 грн
Є в наявності

Про книгу

Якщо серед простих корів ви побачите фіолетову, вам це запам'ятається надовго. Ви будете її згадувати, ви будете всім про неї розповідати. Ті, кому ви розповісте про таке диво, можливо, спеціально поїдуть в вказане вами місце в надії, що вона ще там пасеться.

Ваша пропозиція клієнтам повинно бути таким же: нестандартним, що запам'ятовується. Тоді чутка про вас рознесеться по всьому світу. І це буде абсолютно безкоштовно для вас.

Що? Ваш продукт занадто звичайний?

А ви можете випустити його в колекційному виконанні? Ви пробували думати про малі ринки, а не великі? Ви пробували робити щось, чим у вашій галузі займатися просто «не прийнято»?

У цій книзі зібрана добра сотня конкретних способів зробити вашу пропозицію унікальним. І всі ці способи спираються на два парадоксу.
- Чи безпечно - значить ризиковано.
- Дуже добре - це погано.

Просто погляньте на свій бізнес новим поглядом.

Для кого ця книга

  • Для власника бізнесу.
  • Для директора з продажу та PR-директора.
  • Для бренд-менеджера і менеджера з маркетингу.


«Фішка» книги

Саме ця книга зробила Сета Годіна всесвітньо відомим маркетологом.

Від автора

Видатний маркетинг - це мистецтво привнесення в ваш продукт або послугу чогось нового, звертає на себе увагу. Причому це робиться не в останній момент, не за допомогою рекламних вивертів - вже при створенні продукту необхідно вкласти в нього що-небудь видатне. Необхідно запам'ятати і прийняти як аксіому такий висновок: «Якщо те, що ви пропонуєте, абсолютно не видатне, воно залишиться непоміченим».

Я вважаю, що ми досягли того моменту, коли більше не можемо здійснювати маркетинг для широкої купівельної аудиторії. Ми створили світ, де більшість продуктів абсолютно нецікаві. Протягом останніх двох десятиліть найбільш далекоглядні автори відзначали, що динаміка маркетингу змінюється. Фахівці з маркетингу вивчали ідеї цих авторів, обговорювали їх і навіть застосовували деякі з них на практиці, але в цілому суть стратегії маркетингу залишалася без змін. Однак традиційні підходи на сьогоднішній день рішуче застаріли. Першим ідеям в області маркетингу вже майже сто років, та й альтернативні підходи не є чимось принципово новим.

Перестаньте рекламувати свою сумну продукцію і займіться її чимось особливим.

про автора

Сет Годін - підприємець, письменник, екс-віце президент з маркетингу компанії Yahoo !. Лауреат премії Momentum, якою нагороджують людей, які зробили значний внесок у розвиток інтернет-індустріі.Постоянний автор журналу Fast Company.

Сет навчався маркетингу в Стенфордської школі бізнесу. В середині 80-хх працював в бренд-менеджером в компанії, яка займалася розробкою інноваційних для того часу мультимедійних продуктів.

Пізніше Сет заснував стартап YoYoDyne, який займався інтерактивним маркетингом в Інтернеті. Досить швидко нова компанія привернула увагу корпорації Yahoo !, яка і купила YoYoDyne. Глава Yahoo! запропонував Сету посаду віце-президента з маркетингу. Незабаром Сет покинув Yahoo! (хоча і залишається зовнішнім радником) і зайнявся розкручуванням свого нового інтернет-проекту Squidoo.

Сет написав багато книг, в тому числі «Фіолетова корова», «Незамінний», «Лідер є в кожному» і багатьох інших. Саме книга «Фіолетова корова» зробила Сета всесвітньо відомо маркетологом. На думку Годіна, будь-який товар повинен бути як фіолетова корова: яскравим, незабутнім і нестандартним.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре