КНИГИ ТИЖНЯ - популярні книги автора Ілсе Санд
Артикул: 476969

Финансовая отчетность для руководителей и начинающих специалистов

Автор: Олексій Герасименко
Видавництво: «Альпіна Паблішер»
ISBN: 978-5-9614-6758-1,  

 

 
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 432
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170х240 мм (средний формат)
Наклад: 2000
Тип видання: 9-е видання
Вікові обмеження: 0+
Рік першого видання: 2009
475 грн
Є в наявності

Про що книга
У книзі представлено покроковий алгоритм складання та грамотної інтерпретації фінансової звітності підприємств, що дає унікальну можливість менеджерам і підприємцям аналізувати поточний стан справ компанії і приймати правильні управлінські рішення. На реальних прикладах фінансової звітності провідних російських компаній автор вчить не просто грамотно сприймати фінансову звітну документацію, а й читати її між рядків. Розуміти, що стоїть за фразами і цифрами, про які повідомляють компанії. Грунтуючись на використанні багатого практичного досвіду, автор розкриває читачеві всі нюанси фінансової звітності, в тому числі і специфічні аспекти «західного» складання звітності по МСФО.

Чому книга гідна прочитання
Уважне прочитання допоможе розібратися в хитросплетіннях сучасного бізнесу, фінансів та звітності.
Матеріал, викладений у книзі простою і зрозумілою мовою, дає можливість сформувати чітке уявлення про суть фінансового обліку і допомагає подолати властивий багатьом панічний страх при поводженні з фінансовою звітністю.
Автор враховує характерну російську специфіку, пояснюючи особливості «західного» складання звітності в порівнянні з Росією.
Знання, отримані після прочитання книги, здатні дати поштовх в кар'єрі в будь-якій професійній області, забезпечити перевагу перед колегами і вирости професійно.
Книга допоможе створити міцну базу знань не тільки молодим фахівцям, але і професіоналам, а також студентам МВА.

Хто автор
Олексій Герасименко - фахівець з великим досвідом роботи в багатьох російських і міжнародних компаніях, перша книга якого «Фінансова звітність для керівників і фахівців-» була включена журналом «Генеральний директор» в список 10 кращих бізнес-книг 2009 року.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують
+
=
Економія: 55 грн
1 035 грн