КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 859543

Эволюция: Триумф идеи

Автор: Карл Циммер
Видавництво: «Альпіна нон-фікшн»
ISBN: 978-5-91671-870-6,  

 

 
Оригінальна назва: Evolution: The Triumph of an Idea
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 564
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Перекладач: Наталія Лисова
Рік першого видання: 2018
340 грн
Є в наявності

Цитата
Еволюція життя протягом чотирьох мільярдів років - величне оповідання, повне змов, інтриг, сюрпризів і смерті
Метт Рідлі, автор книги "Геном"

Про що книга
Один з кращих наукових журналістів нашого часу з властивими йому грунтовністю, дохідливістю і незмінним гумором дає повний огляд теорії еволюції Чарльза Дарвіна в світлі сьогоднішніх уявлень і наукових відкриттів.

Чому книга гідна прочитання
Ця книга дає розуміння не тільки основних положень теорії Чарльза Дарвіна, але розповідає про новітні дослідження процесів еволюції. Показує, як сучасна наука розширює і поглиблює теоретичну спадщину великого вченого. У книзі перед нами просто і велично розкривається вся історія еволюції, процесу, який як і раніше, як і кілька мільярдів років тому рухає всім оточуючим світом.

Для кого ця книга
Для всіх, хто прагне знайти відповіді на вічні питання: Чому до цих пір не припиняються суперечки про походження життя і людини на Землі? Що стояло за ідеями великого людини, болісно прокладає шлях нових знань в консервативному суспільстві? Як біологи-еволюціоністи висувають і перевіряють свої гіпотези і чому категорично не можуть погодитися з доводами креационистов? У пошуках відповіді на ці питання читач робить безліч вражаючих відкриттів про життя тварин, птахів і комах, які змушують задуматися про людські звичаї і етики, про місце і призначення людини у Всесвіті.

Хто автор
New York Times Book Review називає Карла Циммера "одним з кращих наукових журналістів". Він автор п'яти книг, в тому числі "Паразити. Таємний світ", що вийшла у видавництві "Альпіна нон-фікшн". Часто пише про науку в The New York Times, а також в National Geographic, Science і Discovery, де він, крім того, складається редактором. Лауреат численних премій, зокрема премії за наукову журналістику Американської асоціації сприяння розвитку науки.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре