Артикул: 83119
Бестселер

Эссенциализм. Путь к простоте

Автор: Грег МакКеон
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00146-017-6,  978-5-00057-983-1, 978-5-00100-505-6, 978-5-00117-130-0; 978-5-00057-347-1

 

 
Оригінальна назва: Essentialism: The Disciplined Pursuit of Less
Рік видання: 2019
Кількість сторінок: 256
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 170x240 мм (середній формат)
Перекладач: Іделія Айзятулова
Тип видання: 5-е видання
Додатково: Закладка-мотати
Рік першого видання: 2017
Мова видання:
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Книга допоможе розставити пріоритети в житті та розповість, як робити менше, а домагатися більшого.

Вам здається, що ви працюєте занадто довго, а встигаєте занадто мало? Ви постійно зайняті, але зовсім не продуктивні? Ви відчуваєте, що ваш час витрачається на чужі справи?

Якщо на такі питання ви відповідаєте «так», вам допоможе есенціалізм.

Есенціалізм - це не про те, як встигати більше за менший час, а про те, як робити тільки те, що потрібно робити. Це не стратегія тайм-менеджменту або підвищення продуктивності. Це визначення найважливіших завдань, відкидання всіх непотрібних і максимальна концентрація на речах, які дійсно мають значення.

Ваші час і енергія безцінні, їх не можна витрачати на ті речі і тих людей, які насправді не важливі для вас. Ви і тільки ви повинні визначати, що варто ваших обмежених ресурсів.

Есенціалізм - це новий підхід, який дозволить вам робити менше, але краще - у всіх сферах вашого життя.

Для кого ця книга

Це книга для всіх, кому не вистачає часу на найважливіше.

про автора

Грег МакКеон - письменник і бізнес-тренер. Спеціаліст по есенціалізм, веде блог в HarvardBusinessReview. Викладав в компаніях Google, Facebook, LinkedIn, Twitter і багатьох інших. Співавтор бестселера Multipliers. Автор книг про бізнес, лідерство і дизайні. Має ступінь бакалавра в області комунікацій Університету Брігама Янга і ступінь магістра ділового адміністрування Стенфордського університету.

Цитати з книги

Що таке есенціалізм?
Есенціалізм - це система, яка вчить вас, як наводити порядок у своєму житті. І це не генеральне прибирання раз на рік або раз на тиждень, а дисциплінований підхід, який ви застосовуєте кожен раз, коли вам надходить чергову пропозицію.


10 пріоритетних завдань
Компанії на словах міркують про баланс праці і відпочинку, а на ділі вимагають від співробітників бути на зв'язку 24 години на добу, сім днів на тиждень, і так цілий рік. На робочих зборах обговорюється по 10 пріоритетних завдань, і жодна людина не бачить в цих словах іронії.

Фаворити терплять крах
Дивно, але саме прагнення до успіху може стати причиною невдачі. Іншими словами, власні успіхи відволікають вашу увагу від важливіших речей, які і привели вас до них. Парадокс успіху можна спостерігати повсюдно.

Відмовитися від непотрібного
Дослідження показують, що ми оцінюємо належать нам речі дорожче, ніж вони коштують насправді, і тому нам так важко їх позбутися. Якщо ви не впевнені до кінця, задайте собі контрольне запитання: «Якби я побачив цю річ в магазині, скільки б я був готовий на неї витратити?».

вибирати краще
Ми можемо застосувати розширений пошук, задавши собі три питання: «Що з цього мені найбільше подобається?», «Що виходить у мене найкраще?» І «На що існує найбільший попит?» Звичайно, тепер пошуковик видасть нам куди менше результатів , але в цьому-то і полягає сенс вправи.

успіх Баффета
Уоррен зрозумів, що неможливо прийняти сотні вірних інвестиційних рішень, тому він вирішив вкладати гроші тільки в той бізнес, в якому впевнений, але ставити на нього багато. 90% його стану вкладено всього лише в 10 підприємств. Іноді те, чого ви не робите, так само важливо, як те, що ви робите.

 

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре