Артикул: 82846
Бестселер

Ешь правильно, беги быстро. Правила жизни сверхмарафонца

Мова видання: Російська Англійська

 

 
Автор: Скотт Джурек
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN:978-5-00057-074-6

 

 
Дод.автор: Стів Фрідман
Оригінальна назва: Eat & Run: My Unlikely Journey to Ultramarathon Greatness
Рік видання: 2014
Кількість сторінок: 304
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат: 170x240 мм (середній формат)
Наклад: 3 000
Перекладач: Надія Пятанова
Додатково: Закладка-мотати
Серія: МИФ. Спорт и здоровье
Товар закончился
Немає в наявності

Про книгу

Скотт Джурек - сверхмарафонець, тобто змагається на дистанціях більше марафонських, аж до 200-мильних.

До цього спорту приходять не одразу. Це взагалі, можна сказати, не спорт, а філософія, сприйняття світу і себе в ньому. Філософію Джурека можна коротко сформулювати «не зашкодь природі, живи в гармонії з нею і постійно прагни до більшого». І ви відчуєте це в кожному рядку його автобіографії.

Ця книга - незвичайне оповідання про його життя, крок за кроком підводила Скотта до все більш складних випробувань - з дитячих років і до сьогоднішнього дня.

Це виклад ментальної картини світу сверхмарафонця, для якого біг - спосіб життя. Неможливо проводити стільки часу в русі, не маючи внутрішнього стрижня - жити саме так.

Це поради з техніки бігу і організації тренувань, які будуть корисні тим, хто займається бігом на довгі дистанції.

Це система харчування. Дивно, але Скотт при своїх величезних навантаженнях - веган, тобто харчується тільки натуральними продуктами виключно рослинного походження. Як можна зрозуміти, його веганство не має відношення до простої моди на вегетаріанство: він сам лікар і уважно стежить за своїм самопочуттям і результатами, які покращилися після виключення з раціону тваринних продуктів.

Це дуже цілісна і сильна книга, яка виходить за рамки бігової теми. Це книга про шляхи до себе.

Для кого ця книга

Для тих, хто сам захоплений бігом на довгі дистанції.

Для тих, хто хоче зрозуміти, що рухає «надлюдину», біжати сотні кілометрів в немислимих умовах важких гонок.

Для тих, кому потрібно «дотягнутися до неба» і щось змінити в собі.

Фішки книги

Унікальна особистість автора.

Корисні поради тим, хто захоплений бігом на довгі і наддовгі дистанції.

Рецепти смачних веганських страв.

Від автора

Я був сором'язливим дитиною з високим тиском. Коли я виріс, я став худим підлітком, якого всі навколо дражнили Дохляк. Я не бігав швидше за всіх, я не був сильніше за всіх, і навіть не був розумніший за всіх. Я був настільки середняком, схоже бур'яну, і я постійно відчував: мені чогось не вистачає. Я був як всі і нічим не відрізнявся. А потім я зробив одне відкриття.

Я не збираюся тут видавати розумні фрази про натхнення і впевненості в собі. І я навіть не обіцяю вам, що якщо ви хочете чогось досягти, вам потрібна справжня віра. Ні, я збираюся показати вам на конкретних прикладах, як я перебудував себе, зсередини і зовні, і як ви це можете зробити. Не важливо, долаєте ви марафони або іноді пробігаєте трохи підтюпцем вранці, плаваєте або займаєтеся велоспортом, молоді ви чи ні, в хорошій ви фізичній формі або не дуже, - ви це можете зробити. Я знаю це тому, що сам через це пройшов.

Історія мого життя може здатися вам дуже знайомою. Чи не в деталях, звичайно (якщо вам не доводилося бігти по Долині Смерті тобто), але по одному відмітною ознакою - пристрасті. Це історія усіх, хто коли небудь відчував себе в глухому куті, і хто хотів більшого, і хто хотів бути краще.

Про авторів

Скотт Джурек - сверхмарафонець з 1994 року. Рекордсмен США з добового бігу (його результат 266,7 км за 24 години). Двічі виграв Badwater race (246 км по Долині Смерті, де спека сягає 50 градусів); 7 раз переміг у забігу Western States Endurance Run на 161 км. І це не рахуючи інших забігів на витривалість.

При таких навантаженнях Скотт - переконаний веган, його раціон не містить продуктів тваринного походження. Це частина його життєвих переконань: усвідомленого та відповідального ставлення до себе і до навколишнього середовища.

Стів Фрідман - письменник, журналіст, співпрацює зі спортивними виданнями.

Цитати з книги

З задохликов - в ультрамарафонця
Я був сором'язливим дитиною, які страждали на гіпертонію. Коли я виріс, то перетворився на худого підлітка, якого всі навколо дражнили Задохликом. Я був середняком, схоже бур'яну.

Не до романтики
Сверхмарафонці починають забіг на світанку, продовжують бігти днем, вночі, наступного ранку і наступної ночі. Весь розрахунок простий: біжи, поки можеш бігти. А потім ще біжи. Знайди джерело сили і волі і біжи швидше.

Професійні травми
Сверхмарафонци іноді набивають такі мозолі, що доводиться видаляти нігті, щоб отримати полегшення. Один з бігунів на наддовгі дистанції пройшов через операцію з видалення всіх нігтів перед важливим забігом, щоб більше не хвилюватися з цього приводу.

Картопляне пюре по-міннесотськи
Замість коров'ячого молока використовую рисове, яке готую сам, і воно виходить таким же жирним і смачним, як коров'яче, але коштує набагато дешевше. Як на мене, це найкраща ситна їжа.

Чотири поради
По-перше, будьте особливими, не такими, як усі. По-друге, намагайтеся завжди допомагати іншим, а не думати тільки про себе. По-третє, все люди можуть досягти своїх цілей. І останнє: зробіть все, що можете, поки молоді.

Залежність від бігу
Може бути, біг - це один з варіантів залежності? Одне дослідження, досить жорстоке, показує, що деякі щури настільки люблять біг, що можуть добігти до смерті.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре