КНИГАТИЖНЯ "Бог всегда путешествует инкогнито" - 136 грн
Артикул: 967242

Эмоциональная смелость. Как брать ответственность на себя, не бояться сложных разговоров и вдохновля

Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
Серія: МІФ. Особистий розвиток
ISBN: 978-5-00146-613-0,  978-5-00146-276-7

 

 
Оригінальна назва: Leading With Emotional Courage. How to Have Hard Conversations, Create Accountability, And Inspire
Рік видання: 2020
Кількість сторінок: 304
Палітурка: Тверда палітурка
Мова видання: Російська
Формат : 145х215 мм (середній формат)
Наклад: 2500
Перекладач: Константинова Юлія
Тип видання: 2-е видання
Вікові обмеження: 16+
Рік першого видання: 2020
409 грн
Є в наявності

Про книгу

Уміння управляти - здатність діяти впевнено, вибудовувати взаємини з оточуючими і залишатися вірним своїй меті, щоб надихати інших слідувати за собою. Невже вам не хочеться володіти цими якостями і використовувати їх в роботі і в житті?

Автор бестселера The Wall Street Journal "18 хвилин» розкриває секрети успішних керівників. Суть не стільки в умінні знаходити правильні слова і робити правильні кроки, скільки в готовності відчувати дискомфорт, йти на ризик і занурюватися в невизначеність через те, що ви говорите або робите. Якщо ви готові до будь-яких емоцій, вам все вдасться.

Книга заснована на публікаціях автора в Harvard Business Review. У кожному розділі викладені практичні рекомендації по «прокачуванні» м'язів емоційної сміливості; поради, як справлятися зі складними ситуаціями, удосконалюючи при цьому управлінські навички.

Тренуючи сміливість, обговорюючи хворобливі, але важливі теми, приймаючи важкі, але необхідні рішення, ви стаєте більш сильною особистістю і більш ефективним керівником. Ви навчитеся не боятися висловлювати свою думку, коли інші мовчать, не втрачати впевненості в собі в умовах невизначеності, продуктивно реагувати на заперечення, не беручи критику на свій рахунок, справлятися з негативними емоціями оточуючих, не йдучи в глуху оборону. Ви розвинете здатність діяти рішуче і сміливо в життя, на роботі і в будь-якій ситуації.

З цієї книги ви дізнаєтеся:

- як не боятися емоційно важких розмов;
- формувати особисту відповідальність і надихати на виконання найважливішої роботи;
- розділ за розділом ви відточите найважливіші навички: впевненість в собі, відносини з оточуючими, прихильність глобальної мети, - а також «прокачає» свою емоційну сміливість.

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре