Артикул: 346427
Бестселер

Эмоциональный интеллект. Почему он может значить больше, чем IQ

Автор: Деніел Ґоулман
Видавництво: «Манн, Іванов і Фербер»
ISBN: 978-5-00117-958-0,  978-5-00100-415-8; 978-5-91657-684-9;978-5-00117-040-2

 

 
Оригінальна назва: Emotional Intelligence: Why Il Can Matter More Than IQ
Рік видання: 2018
Кількість сторінок: 544
Палітурка: Обкладинка з клапанами
Мова видання: Російська
Формат : 170х215 мм (середній формат)
Перекладач: Антоніна Ісаєва
Тип видання: 6-е видання
Мова видання:
Емоційний інтелект..
196 грн
россійською мовою
391 грн
Є в наявності

Про книгу

Американський психолог, визнаний експерт в області емоційного інтелекту Деніел Гоулман стверджує, що наші емоції грають в досягненні успіху в сім'ї і на роботі набагато більшу роль, ніж це прийнято вважати.

Але що ж таке «емоційний інтелект»? Чи можна його виміряти? Чим відрізняється «звичайний» інтелект від «емоційного» і чому власники першого часто поступаються місцем під сонцем власникам другого? Як навчитися справлятися з нудьгою, гнівом, запальністю, депресією і стати успішніше?

Про все це автор детально розповідає.

Для кого ця книга

Для тих, хто хоче навчитися стримувати емоційні пориви, вгадувати таємні почуття другугіх людей і налагоджувати взаємини.

Ця книга буде корисна студентам, викладачам, батькам, а також усім, кого цікавлять питання психології, що стосуються сім'ї і кар'єри.

Чому ми вирішили видати цю книгу

Ця книга - від гуру психології, одного з творців терміна «емоційний інтелект». Саме завдяки Гоулману він придбав величезну популярність.

Книга вперше видана в 1995 році, але до цих пір залишається бестселером. Вона переведена на 40 мов, і в одних тільки Сполучених Штатах продано понад 5 мільйонів примірників. Ми впевнені, що російського читача книга також зацікавить.

фішки книги

Докладний аналіз проявів емоційного інтелекту, безліч прикладів, в тому числі з життя автора.

про автора

Деніел Гоулман (р. 1946) - відомий американський психолог, науковий журналіст. Протягом дванадцяти років писав статті для The New York Times, спеціалізуючись на психології і науках про мозок. Написав понад 10 книг з психології, освіти, науки і лідерства.

Отримав світове визнання після виходу книги «Емоційний інтелект», яка протрималася в списку бестселерів «Нью-Йорк таймс» понад півтора року.

Гоулман має безліч нагород за свої дослідження, в тому числі нагороду за досягнення в сфері журналістики від Американської психологічної асоціації. Він був обраний членом Американської асоціації сприяння розвитку науки в знак визнання його діяльності в сфері популяризації науки. Двічі номінувався на Пулітцерівську премію.

Цитати з книги

два розуму
Одна приятелька розповіла, як болісно розлучалася з чоловіком: він закохався в молоду жінку. За цим послідували місяці запеклих суперечок про будинок, гроші і дітей. Минув час, і вона стала говорити, що їй подобається незалежність. «Я більше не думаю про нього - мені абсолютно байдуже», - сказала вона. Але після цих слів її очі наповнилися сльозами. По суті, у нас два розуму: один думає, інший відчуває.

емоційні навички
Самоусвідомлення, розпізнавання, вираз і управління емоціями, відстрочка задоволення, позбавлення від стресу, зчитування соціальних і емоційних сигналів, вміння слухати, здатність чинити опір негативним впливам, розуміння точки зору іншої людини і усвідомлення, яка поведінка буде доречним в даній ситуації.

причини депресії
Новий погляд на причини депресії у молодих людей точно вказує на дефіцит в двох областях емоційної компетентності: вміння встановлювати і підтримувати взаємини, з одного боку, і провокує депресію спосіб інтерпретації невдач - з іншого.

емоції важливі
Розглядати людську природу, не враховуючи силу емоцій, значить проявляти сумну короткозорість. Ми зайшли занадто далеко, спираючись на значення і важливість тільки розумного - того, що вимірюється ступенем розумового розвитку, - в людському житті. До кращого або гіршого, але інтелект може виявитися марним, якщо влада захоплять емоції.

сила емпатії
Уміння розпізнати, що відчуває інша людина, проявляється у великій кількості сфер життя, від торгівлі і управління до любовних зв'язків, батьківства і материнства, до співчуття і політичної діяльності.

соціальні хамелеони
Джон Качоппо, фахівець із соціальної психофізіології, зауважує: «Просте спостереження за тим, хто висловлює якусь емоцію, може викликати настрій незалежно від того, чи усвідомлюєте ви, що наслідує чужому виразу обличчя, чи ні. Так відбувається з нами весь час - це танець, синхронія, передача емоцій. »

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре
Разом з цим товаром купують